«UA:Перший» запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови

Čytaty latynkoju
«UA:Перший» запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови

Що зміниться у новому сезоні

З 1 жовтня на «UA:Першому» стартує новий сезон. Керівництво каналу запланувало безліч проектів, яких до цього часу ніколи не було в ефірі. Один із основних напрямків роботи суспільного мовника — програми просвітницького характеру. На часі дізнатися більше про це.

З яких проектів розпочнеться сезон

«Проект, якого ми дуже боїмося, тому що його потрібно було робити із значно більшими ресурсами, називається «Європа Шредінґера». Після впровадження безвізу раптом виявилося, що та реальна Європа, куди ми можемо їздити щодня, залишається для нас міфом. Будемо знайомити глядачів, починаючи від побутових речей до законодавчих вимог кожної з європейських країн», — розповів Юрій Макаров, член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за просвітницький напрямок діяльності. Також у ефірі телеканалу з’явиться відеокурс із вивчення української мови. Про це та багато іншого дивіться у відео, поданому нижче:

Раніше ми розповідали про те, що Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила«Суспільне» запустило платформу ідей та відгуків платформу зворотного зв’язку «Потрапити на Суспільне», на якій можна залишити своє звернення, ідеї про співпрацю чи скарги. Член правління Олександра Кольцова зауважила, що проекти та ідеї можна було б втілити на всіх каналах  і радіостанціях, які входять у НСТУ.

Нагадаємо, що Національна рада  ухвалила рішенняРадіомовлення на 22 FM-частотах виставили на конкурс про оголошення конкурсу на мовлення з використанням 22 вільних радіочастот у 14 областях України. Конкурс оголошено з метою розвитку місцевого радіомовлення. Він дасть можливість зробити перші кроки в рамках реалізації проекту розвитку мовлення громад з використанням FM-мовлення.