fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк визнали лідером українського ринку пластикових карт

PryvatBank vyznaly liderom ukraїnśkogo rynku plastykovyh kart
Міжнародна платіжна система Mastercard визнала, що ПриватБанк зміцнив свої позиції на ринку пластикових карт, і це стало одним з основних чинників зростання частки безготівкових операцій в Україні в 2017 році.
Mižnarodna platižna systema Mastercard vyznala, ščo PryvatBank zmicnyv svoї pozyciї na rynku plastykovyh kart, i ce stalo odnym z osnovnyh čynnykiv zrostannja častky bezgotivkovyh operacij v Ukraїni v 2017 roci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В рамках Mastercard Day, який відбувся в Києві, ПриватБанк отримав спеціальні нагороди. Банк було винагороджено за ринкові позиції і розширення мережі прийому безготівкових платежів. Про безготівкові операції . Згідно з даними НБУ, на частку клієнтів ПриватБанку припадає майже 90% всіх безготівкових операцій в країні. Також цей український банк має 85% безготівкових оплат покупок у торговельній мережі країни. За перше півріччя 2017 року Україна клієнтами банків було здійснено 554 млн безготівкових операцій. При цьому 504 млн з них здійснили клієнти ПриватБанку. Також за 6 місяців Національним банком зафіксовано 288,7 млн ​​операцій з оплати картами в торгово-сервісній мережі, з яких 246 млн забезпечили клієнти найбільшого державного банку. Скільки пластикових карток. Наразі ПриватБанк емітував понад 32 млн карт, а в мережі його обслуговування працює понад 140 тис POS-терміналів, якими користуються продавці та покупці товарів і послуг. Нагадаємо, що раніше Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову картку World Black Edition, що пропонує низку спеціальних привілеїв і можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує різними країнами та містами. Кожен власник картки Black матиме ексклюзивну перевагу – цілодобову підтримку команди віддалених асистентів спеціального сервісу Travel Concierge. Вони допоможуть клієнтам знайти та купити квитки, підготувати необхідні документи, підібрати тури та забронювати готелі, замовити трансфери й орендувати авто. Служба віддалених помічників зможе також надавати консультації в нестандартних ситуаціях під час подорожі – у будь-який момент і в будь-якій точці планети. З карткою World Black Edition клієнтам ПриватБанку доступні послуги цілодобового персонального банкінгу, консультацій з купівель в Інтернеті, а також медичного страхування під час перебування за кордоном за особливими умовами.
27.09.2017,11:00
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

В рамках Mastercard Day, який відбувся в Києві, ПриватБанк отримав спеціальні нагороди. Банк було винагороджено за ринкові позиції і розширення мережі прийому безготівкових платежів.

Про безготівкові операції 

Згідно з даними НБУ, на частку клієнтів ПриватБанку припадає майже 90% всіх безготівкових операцій в країні. Також цей український банк має 85% безготівкових оплат покупок у торговельній мережі країни. За перше півріччя 2017 року Україна клієнтами банків було здійснено 554 млн безготівкових операцій. При цьому 504 млн з них здійснили клієнти ПриватБанку. Також за 6 місяців Національним банком зафіксовано 288,7 млн ​​операцій з оплати картами в торгово-сервісній мережі, з яких 246 млн забезпечили клієнти найбільшого державного банку.

Скільки пластикових карток

Наразі ПриватБанк емітував понад 32 млн карт, а в мережі його обслуговування працює понад 140 тис POS-терміналів, якими користуються продавці та покупці товарів і послуг.

Нагадаємо, що раніше Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову картку World Black EditionПриватБанк визнали лідером українського ринку пластикових карт 1Mastercard і ПриватБанк презентували Black Card, що пропонує низку спеціальних привілеїв і можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує різними країнами та містами. Кожен власник картки Black матиме ексклюзивну перевагу – цілодобову підтримку команди віддалених асистентів спеціального сервісу Travel Concierge. Вони допоможуть клієнтам знайти та купити квитки, підготувати необхідні документи, підібрати тури та забронювати готелі, замовити трансфери й орендувати авто. Служба віддалених помічників зможе також надавати консультації в нестандартних ситуаціях під час подорожі – у будь-який момент і в будь-якій точці планети. З карткою World Black Edition клієнтам ПриватБанку доступні послуги цілодобового персонального банкінгу, консультацій з купівель в Інтернеті, а також медичного страхування під час перебування за кордоном за особливими умовами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: