Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк визнали лідером українського ринку пластикових карт

PryvatBank vyznaly liderom ukraїnśkogo rynku plastykovyh kart

Міжнародна платіжна система Mastercard визнала, що ПриватБанк зміцнив свої позиції на ринку пластикових карт, і це стало одним з основних чинників зростання частки безготівкових операцій в Україні в 2017 році.
Mižnarodna platižna systema Mastercard vyznala, ščo PryvatBank zmicnyv svoї pozyciї na rynku plastykovyh kart, i ce stalo odnym z osnovnyh čynnykiv zrostannja častky bezgotivkovyh operacij v Ukraїni v 2017 roci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В рамках Mastercard Day, який відбувся в Києві, ПриватБанк отримав спеціальні нагороди за ринкові позиції і розширення мережі прийому безготівкових платежів. Про безготівкові операції . Згідно з даними НБУ, на частку клієнтів ПриватБанку припадає майже 90% всіх безготівкових операцій в країні і 85% безготівкових оплат покупок у торговельній мережі. За перше півріччя 2017 року Україна клієнтами банків було зроблено 554 млн безготівкових операцій. При цьому 504 млн з них здійснили клієнти ПриватБанку. Також за 6 місяців Нацбанком зафіксовано 288,7 млн ​​операцій з оплати картами в торгово-сервісній мережі, з яких 246 млн забезпечили клієнти найбільшого держбанку. Скільки пластикових карток. НаразіПриватБанк емітував понад 32 млн карт, а в мережі його обслуговування працює понад 140 тис POS-терміналів. Нагадаємо, що раніше Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову картку World Black Edition, що пропонує низку спеціальних привілеїв і можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує

В рамках Mastercard Day, який відбувся в Києві, ПриватБанк отримав спеціальні нагороди за ринкові позиції і розширення мережі прийому безготівкових платежів.

Про безготівкові операції 

Згідно з даними НБУ, на частку клієнтів ПриватБанку припадає майже 90% всіх безготівкових операцій в країні і 85% безготівкових оплат покупок у торговельній мережі. За перше півріччя 2017 року Україна клієнтами банків було зроблено 554 млн безготівкових операцій. При цьому 504 млн з них здійснили клієнти ПриватБанку. Також за 6 місяців Нацбанком зафіксовано 288,7 млн ​​операцій з оплати картами в торгово-сервісній мережі, з яких 246 млн забезпечили клієнти найбільшого держбанку.

Скільки пластикових карток

НаразіПриватБанк емітував понад 32 млн карт, а в мережі його обслуговування працює понад 140 тис POS-терміналів.

Нагадаємо, що раніше Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову картку World Black Edition, що пропонує низку спеціальних привілеїв і можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: