ПриватБанк визнали лідером українського ринку пластикових карт

Čytaty latynkoju
ПриватБанк визнали лідером українського ринку пластикових карт

В рамках Mastercard Day, який відбувся в Києві, ПриватБанк отримав спеціальні нагороди. Банк було винагороджено за ринкові позиції і розширення мережі прийому безготівкових платежів.

Про безготівкові операції 

Згідно з даними НБУ, на частку клієнтів ПриватБанку припадає майже 90% всіх безготівкових операцій в країні. Також цей український банк має 85% безготівкових оплат покупок у торговельній мережі країни. За перше півріччя 2017 року Україна клієнтами банків було здійснено 554 млн безготівкових операцій. При цьому 504 млн з них здійснили клієнти ПриватБанку. Також за 6 місяців Національним банком зафіксовано 288,7 млн ​​операцій з оплати картами в торгово-сервісній мережі, з яких 246 млн забезпечили клієнти найбільшого державного банку.

Скільки пластикових карток

Наразі ПриватБанк емітував понад 32 млн карт, а в мережі його обслуговування працює понад 140 тис POS-терміналів, якими користуються продавці та покупці товарів і послуг.

Нагадаємо, що раніше Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову картку World Black EditionMastercard і ПриватБанк презентували Black Card, що пропонує низку спеціальних привілеїв і можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує різними країнами та містами. Кожен власник картки Black матиме ексклюзивну перевагу – цілодобову підтримку команди віддалених асистентів спеціального сервісу Travel Concierge. Вони допоможуть клієнтам знайти та купити квитки, підготувати необхідні документи, підібрати тури та забронювати готелі, замовити трансфери й орендувати авто. Служба віддалених помічників зможе також надавати консультації в нестандартних ситуаціях під час подорожі – у будь-який момент і в будь-якій точці планети. З карткою World Black Edition клієнтам ПриватБанку доступні послуги цілодобового персонального банкінгу, консультацій з купівель в Інтернеті, а також медичного страхування під час перебування за кордоном за особливими умовами.