fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

6 українських підприємств отримають по €160 тис для енергоощадних проектів

6 ukraїnśkyh pidpryjemstv otrymajuť po €160 tys dlja energooščadnyh proektiv
ЄС та Європейський банк реконструкції і розвитку підтримають енергоощадні проекти в Україні. 6 підприємств з Києва, Дніпра та Львова отримають ваучери загальною сумою на €160 тис для втілення проектів, пов’язаних з впровадженням нових будівельних матеріалів й застосуванням сучасних білінгових систем
JeS ta Jevropejśkyj bank rekonstrukciї i rozvytku pidtrymajuť energooščadni proekty v Ukraїni. 6 pidpryjemstv z Kyjeva, Dnipra ta Lvova otrymajuť vaučery zagaľnoju sumoju na €160 tys dlja vtilennja proektiv, pov’jazanyh z vprovadžennjam novyh budiveľnyh materialiv j zastosuvannjam sučasnyh bilingovyh system
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Першими компаніями з реалізації енергоощадних проектів стали: ВТС Комплект з Дніпра, Інженерні інновації з міста Львів. А також Elektrokars, Інститут екології та енергозбереження, УкрЦентр-Груп, Ecoisme з Києва. Деталі енергоощадних проектів. Залучені кошти підуть на рекуператор із картону, облаштування моніторингу ефективності споживання електроенергії, технологію виробництва модульних залізобетонних конструкцій, білінгові системи для зарядних станцій електромобілів, програмне забезпечення роботи котлів на біомасі та ізоляційний матеріал на основі технічних конопель. Україна стала першою країною, якій ЄБРР допоможе реалізувати подібний проект за допомогою українського ГО Грінкубатор. Очікується, що програма з загальним бюджетом один мільйон євро підтримає близько 50 інноваційних проектів в Україні до кінця 2018 року. Вартість окремих проектів може становити € 20-50 тис. Нагадаємо також, що у Миколаєві мають намір впровадити єдину систему енергетичного менеджменту та аудиту в усіх установах бюджетної сфери. Головною причиною впровадження єдиної системи контролю є постійне зростання цін на теплову та електричну енергію. Впровадження енергоменеджменту надасть можливість оперативно виявляти об’єкти з найбільшим рівнем споживання енергоресурсів для реалізації на цих об’єктах заходів з енергозбереження. Це допоможе економити кошти міського бюджету. Нагадаємо, що в Україні на 25% зросте відновлювана енергетика до 2035 року. Сергій Савчук повідомив, що нова мета України — досягти 25% енергії з відновлюваних джерел у загальному постачанні до 2035 року. Як пояснив Голова Агентства, ще до прийняття стратегії Україна поставила за мету отримати у 2020 році 11% зеленої енергії в кінцевому енергоспоживанні країни.
Реклама 👇 Замовити

Першими компаніями з реалізації енергоощадних проектів стали: «ВТС Комплект» з Дніпра, «Інженерні інновації» з міста Львів. А також «Elektrokars», «Інститут екології та енергозбереження», «УкрЦентр-Груп», Ecoisme з Києва.

Деталі енергоощадних проектів

Залучені кошти підуть на рекуператор із картону, облаштування моніторингу ефективності споживання електроенергії, технологію виробництва модульних залізобетонних конструкцій, білінгові системи для зарядних станцій електромобілів, програмне забезпечення роботи котлів на біомасі та ізоляційний матеріал на основі технічних конопель. Україна стала першою країною, якій ЄБРР допоможе реалізувати подібний проект за допомогою українського ГО «Грінкубатор». Очікується, що програма з загальним бюджетом один мільйон євро підтримає близько 50 інноваційних проектів в Україні до кінця 2018 року. Вартість окремих проектів може становити € 20-50 тис.

Нагадаємо також, що у Миколаєві мають намір впровадити6 українських підприємств отримають по €160 тис для енергоощадних проектів 1У Миколаєві впровадять систему контролю енергоресурсів єдину систему енергетичного менеджменту та аудиту в усіх установах бюджетної сфери. Головною причиною впровадження єдиної системи контролю є постійне зростання цін на теплову та електричну енергію. Впровадження енергоменеджменту надасть можливість оперативно виявляти об’єкти з найбільшим рівнем споживання енергоресурсів для реалізації на цих об’єктах заходів з енергозбереження. Це допоможе економити кошти міського бюджету. Нагадаємо, що в Україні на 25% зросте6 українських підприємств отримають по €160 тис для енергоощадних проектів 2В Україні на 25% зросте відновлювана енергетика відновлювана енергетика до 2035 року. Сергій Савчук повідомив, що нова мета України — досягти 25% енергії з відновлюваних джерел у загальному постачанні до 2035 року. Як пояснив Голова Агентства, ще до прийняття стратегії Україна поставила за мету отримати у 2020 році 11% «зеленої» енергії в кінцевому енергоспоживанні країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: