fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Миколаєві впровадять систему контролю енергоресурсів

U Mykolajevi vprovadjať systemu kontrolju energoresursiv
У Миколаєві мають намір впровадити єдину систему енергетичного менеджменту та аудиту в усіх установах бюджетної сфери. Про це йдеться у підготовленому відповідному проекті рішення міської ради
U Mykolajevi majuť namir vprovadyty jedynu systemu energetyčnogo menedžmentu ta audytu v usih ustanovah bjudžetnoї sfery. Pro ce jdeťsja u pidgotovlenomu vidpovidnomu proekti rišennja miśkoї rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі у Миколаєві немає єдиної системи контролю за споживанням енергоресурсів в установах бюджетної сфери. У квітні 2017 року Миколаїв приєднався до флагманської ініціативи Європейського Союзу — і зобов’язався запровадити таку систему, щоб бути розвиненим містом у питаннях обліку та економії енергетичних ресурсів. Як працюватиме система контролю енергоресурсів. Департамент енергетики, енергозабезпечення та впровадження інноваційних технологій пропонує зробити процес моніторингу енергоспоживання відкритим. Головною причиною впровадження єдиної системи контролю є постійне зростання цін на теплову та електричну енергію. Впровадження енергоменеджменту надасть можливість оперативно виявляти обєкти з найбільшим рівнем споживання енергоресурсів для реалізації на цих обєктах заходів з енергозбереження. Це допоможе економити кошти міського бюджету. Нагадаємо, що в Україні на 25% зросте відновлювана енергетика до 2035 року. Сергій Савчук повідомив, що нова мета України — досягти 25% енергії з відновлюваних джерел у загальному постачанні до 2035 року. Як пояснив Голова Агентства, ще до прийняття стратегії Україна поставила за мету отримати у 2020 році 11% зеленої енергії в кінцевому енергоспоживанні країни. Це потребує інвестицій у розмірі €12 млрд. У найближчій перспективі очікується прийняття ще одного законопроекту № 6081, який полегшить виробникам зеленої електроенергії доступ до мереж. Проектом закону планується обмежити строк дії технічних умов на приєднання до мереж на термін до 3 років. Необхідно розмістити інформацію на сайті Миколаївської міської ради, де б щодня оновлювалися дані споживання енергоресурсiв як по окремому обєкту бюджетної сфери, так і по всіх галузях.. Віталій Бондар. заступник директора департаменту енергетики.
Реклама 👇 Замовити

Наразі у Миколаєві немає єдиної системи контролю за споживанням енергоресурсів в установах бюджетної сфери. У квітні 2017 року Миколаїв приєднався до флагманської ініціативи Європейського Союзу — і зобов’язався запровадити таку систему, щоб бути розвиненим містом у питаннях обліку та економії енергетичних ресурсів.

Як працюватиме система контролю енергоресурсів

Департамент енергетики, енергозабезпечення та впровадження інноваційних технологій пропонує зробити процес моніторингу енергоспоживання відкритим. Головною причиною впровадження єдиної системи контролю є постійне зростання цін на теплову та електричну енергію. Впровадження енергоменеджменту надасть можливість оперативно виявляти об’єкти з найбільшим рівнем споживання енергоресурсів для реалізації на цих об’єктах заходів з енергозбереження. Це допоможе економити кошти міського бюджету. Нагадаємо, що в Україні на 25% зростеУ Миколаєві впровадять систему контролю енергоресурсів 1В Україні на 25% зросте відновлювана енергетика відновлювана енергетика до 2035 року. Сергій Савчук повідомив, що нова мета України — досягти 25% енергії з відновлюваних джерел у загальному постачанні до 2035 року. Як пояснив Голова Агентства, ще до прийняття стратегії Україна поставила за мету отримати у 2020 році 11% «зеленої» енергії в кінцевому енергоспоживанні країни. Це потребує інвестицій у розмірі €12 млрд. У найближчій перспективі очікується прийняття ще одного законопроекту № 6081, який полегшить виробникам «зеленої» електроенергії доступ до мереж. Проектом закону планується обмежити строк дії технічних умов на приєднання до мереж на термін до 3 років.

Необхідно розмістити інформацію на сайті Миколаївської міської ради, де б щодня оновлювалися дані споживання енергоресурсiв як по окремому об'єкту бюджетної сфери, так і по всіх галузях.

Віталій Бондар, заступник директора департаменту енергетики

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: