6 українських підприємств отримають по €160 тис для енергоощадних проектів

Čytaty latynkoju
6 українських підприємств отримають по €160 тис для енергоощадних проектів

Першими компаніями з реалізації енергоощадних проектів стали: «ВТС Комплект» з Дніпра, «Інженерні інновації» з міста Львів. А також «Elektrokars», «Інститут екології та енергозбереження», «УкрЦентр-Груп», Ecoisme з Києва.

Деталі енергоощадних проектів

Залучені кошти підуть на рекуператор із картону, облаштування моніторингу ефективності споживання електроенергії, технологію виробництва модульних залізобетонних конструкцій, білінгові системи для зарядних станцій електромобілів, програмне забезпечення роботи котлів на біомасі та ізоляційний матеріал на основі технічних конопель. Україна стала першою країною, якій ЄБРР допоможе реалізувати подібний проект за допомогою українського ГО «Грінкубатор». Очікується, що програма з загальним бюджетом один мільйон євро підтримає близько 50 інноваційних проектів в Україні до кінця 2018 року. Вартість окремих проектів може становити € 20-50 тис.

Нагадаємо також, що у Миколаєві мають намір впровадитиУ Миколаєві впровадять систему контролю енергоресурсів єдину систему енергетичного менеджменту та аудиту в усіх установах бюджетної сфери. Головною причиною впровадження єдиної системи контролю є постійне зростання цін на теплову та електричну енергію. Впровадження енергоменеджменту надасть можливість оперативно виявляти об’єкти з найбільшим рівнем споживання енергоресурсів для реалізації на цих об’єктах заходів з енергозбереження. Це допоможе економити кошти міського бюджету. Нагадаємо, що в Україні на 25% зростеВ Україні на 25% зросте відновлювана енергетика відновлювана енергетика до 2035 року. Сергій Савчук повідомив, що нова мета України — досягти 25% енергії з відновлюваних джерел у загальному постачанні до 2035 року. Як пояснив Голова Агентства, ще до прийняття стратегії Україна поставила за мету отримати у 2020 році 11% «зеленої» енергії в кінцевому енергоспоживанні країни.