fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Портал Є-data проводить четвертий конкурс журналістських розслідувань

Portal Je-data provodyť četvertyj konkurs žurnalistśkyh rozsliduvań
Є-Data — це офіційний державний інформаційний портал у інтернеті, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету»
Je-Data — ce oficijnyj deržavnyj informacijnyj portal u interneti, na jakomu opryljudnjujeťsja informacija pro vykorystannja publičnyh koštiv ta realizujeťsja ideja «Prozorogo bjudžetu»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У рамках проекту Є-data проходить четвертий національний конкурс журналістських розслідувань Є-Розслідування.  Прийом робіт завершився 15 вересня, журі отримало понад 50 журналістських робіт з усієї України. Конкурсні роботи та голосування. Ви можете поцікавитися історіями викриття зловживань від Євробачення до дитячих майданчиків. Кожен  може підтримати найцікавіші роботи, віддавши за них свій голос. Ознайомитись з конкурсними роботами можна за посиланням. Віддати свій голос за вподобані роботи зможуть користувачі, що зареєстровані на сайті Пошуково-аналітичної системи 007. Для реєстрації необхідно на головній сторінці сайту натиснути Реєстрація агентів та пройти процедуру створення облікового запису.  Нагадаємоємо, що за два роки існування бази відкритих даних на сайті Є-Data зареєструвалося 40 тисяч розпорядників державних коштів, які зробили платежів на 4 трлн грн. За інформацією Мінфіну, в Україні є ще 40 тисяч розпорядників державних коштів, які досі не зареєструвалися на порталі. Вони зробили транзакцій на суму 0,5 трильйона гривень.
Реклама 👇 Замовити

У рамках проекту Є-data проходить четвертий національний конкурс журналістських розслідувань Є-Розслідування.  Прийом робіт завершився 15 вересня, журі отримало понад 50 журналістських робіт з усієї України.

Конкурсні роботи та голосування

Ви можете поцікавитися історіями викриття зловживань від Євробачення до дитячих майданчиків. Кожен  може підтримати найцікавіші роботи, віддавши за них свій голос. Ознайомитись з конкурсними роботами можна за посиланням. Віддати свій голос за вподобані роботи зможуть користувачі, що зареєстровані на сайті Пошуково-аналітичної системи 007. Для реєстрації необхідно на головній сторінці сайту натиснути «Реєстрація агентів» та пройти процедуру створення облікового запису. 

Нагадаємоємо, що за два роки існування бази відкритих даних на сайтіПортал Є-data проводить четвертий конкурс журналістських розслідувань 1Через портал Є-Data вже проведено платежів на 4 трлн грн Є-Data зареєструвалося 40 тисяч розпорядників державних коштів, які зробили платежів на 4 трлн грн. За інформацією Мінфіну, в Україні є ще 40 тисяч розпорядників державних коштів, які досі не зареєструвалися на порталі. Вони зробили транзакцій на суму 0,5 трильйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: