Портал Є-data проводить четвертий конкурс журналістських розслідувань

Čytaty latynkoju
Портал Є-data проводить четвертий конкурс журналістських розслідувань

У рамках проекту Є-data проходить четвертий національний конкурс журналістських розслідувань Є-Розслідування.  Прийом робіт завершився 15 вересня, журі отримало понад 50 журналістських робіт з усієї України.

Конкурсні роботи та голосування

Ви можете поцікавитися історіями викриття зловживань від Євробачення до дитячих майданчиків. Кожен  може підтримати найцікавіші роботи, віддавши за них свій голос. Ознайомитись з конкурсними роботами можна за посиланням. Віддати свій голос за вподобані роботи зможуть користувачі, що зареєстровані на сайті Пошуково-аналітичної системи 007. Для реєстрації необхідно на головній сторінці сайту натиснути «Реєстрація агентів» та пройти процедуру створення облікового запису. 

Нагадаємоємо, що за два роки існування бази відкритих даних на сайтіЧерез портал Є-Data вже проведено платежів на 4 трлн грн Є-Data зареєструвалося 40 тисяч розпорядників державних коштів, які зробили платежів на 4 трлн грн. За інформацією Мінфіну, в Україні є ще 40 тисяч розпорядників державних коштів, які досі не зареєструвалися на порталі. Вони зробили транзакцій на суму 0,5 трильйона гривень.