fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Через портал Є-Data вже проведено платежів на 4 трлн грн

Čerez portal Je-Data vže provedeno plateživ na 4 trln grn
Є-Data — це офіційний державний інформаційний портал у інтернеті, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету»
Je-Data — ce oficijnyj deržavnyj informacijnyj portal u interneti, na jakomu opryljudnjujeťsja informacija pro vykorystannja publičnyh koštiv ta realizujeťsja ideja «Prozorogo bjudžetu»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За два роки існування бази відкритих даних на сайті Є-Data зареєструвалося 40 тисяч розпорядників державних коштів, які зробили платежів на 4 трлн грн. Плани розвитку порталу Є-Data. За інформацією Мінфіну, в Україні є ще 40 тисяч розпорядників державних коштів, які досі не зареєструвалися на порталі. Вони зробили транзакцій на суму 0,5 трильйона гривень. За словами першого заступниці міністра фінансів України Оксани Маркарової, наразі готується запуск порталу в промислому експлуатацію. Це означає обовязкове повне звітування щодо платежів усіма розпорядниками державних коштів. За невиконання цієї вимоги представники державних установ будуть нести адміністративну відповідальність. Запуск e-data у промислову експлуатацію буде черговим важливим кроком для впровадження наступного модулю Відкритий бюджет для громадськості. Нагадаємо, що система електронних закупівель та тендерів ProZorro допомогла українській економіці не лише подолати корупцію, але й зекономити майже 30 млрд грн.
Реклама 👇 Замовити

За два роки існування бази відкритих даних на сайті Є-Data зареєструвалося 40 тисяч розпорядників державних коштів, які зробили платежів на 4 трлн грн.

Плани розвитку порталу Є-Data

За інформацією Мінфіну, в Україні є ще 40 тисяч розпорядників державних коштів, які досі не зареєструвалися на порталі. Вони зробили транзакцій на суму 0,5 трильйона гривень. За словами першого заступниці міністра фінансів України Оксани Маркарової, наразі готується запуск порталу в промислому експлуатацію. Це означає обов’язкове повне звітування щодо платежів усіма розпорядниками державних коштів. За невиконання цієї вимоги представники державних установ будуть нести адміністративну відповідальність. Запуск e-data у промислову експлуатацію буде черговим важливим кроком для впровадження наступного модулю «Відкритий бюджет» для громадськості.

Нагадаємо, що система електронних закупівель та тендерів ProZorro допомоглаЧерез портал Є-Data вже проведено платежів на 4 трлн грн 1ProZorro зекономила майже 30 млрд грн для бюджету українській економіці не лише подолати корупцію, але й зекономити майже 30 млрд грн.

Джерело: UNN

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: