fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські стартапи запрошують у програму Fintech Master

Ukraїnśki startapy zaprošujuť u programu Fintech Master
6 вересня ГО «1991 Open Data Incubator» та компанія Masterсard за підтримки Національного Банку України представили інкубаційну програму для технологічних стартапів — Fintech Master. Її учасники будуть розробляти інноваційні фінтех-рішення з використанням відкритих даних фінансових установ
6 veresnja GO «1991 Open Data Incubator» ta kompanija Mastersard za pidtrymky Nacionaľnogo Banku Ukraїny predstavyly inkubacijnu programu dlja tehnologičnyh startapiv — Fintech Master. Її učasnyky buduť rozrobljaty innovacijni finteh-rišennja z vykorystannjam vidkrytyh danyh finansovyh ustanov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За результатами бліц-опитування, проведеного Mastercard у серпні — вересні, 45% представників фінансової індустрії підтримують відкриття неконфіденційних даних розробникам. 58% відзначило, що їхній банк готовий до впровадження фінтеху, а 71% банкірів вважають правильним відстежувати й купувати ефективні фінтех-рішення. Участь у програмі Fintech Master. Програма стане платформою, що об’єднає гравців банківського ринку та стартапи, які розробляють фінтех-рішення, зокрема в таких напрямах: платежі, грошові перекази та цифрові гаманці; кредитування, фінансування, краудфандинг; великі дані та прогнозування; conversational commerce (розмовна комерція); управління капіталом та трейдинг; smart city (розумне місто); фінансовий моніторинг та регтех; управління програмами лояльності. Для того, щоб потрапити до інкубаційної програми, стартапи мають подати заявку на сайті Fintech Master. Відібрані учасники за результатами заявок та хакатону отримають три місяці безкоштовної інкубаційної програми з урахуванням індивідуальних потреб стартапу. Також надається можливість працювати в офісі, залучати експертів-наставників і підтримку від Mastercard, НБУ та професіоналів фінансового ринку. За результатами програми найкращі стартапи матимуть змогу презентувати свої кейси широкому колу представників фінансового сектору. Денис Гурський, співзасновник 1991 Open Data Incubator, говорить про те, що Україна знову в епіцентрі реформ, у яких стартапи будуть формувати успіх банків та фінансових установ. Кооперація між фінансовими установами, держсектором та інкубатором 1991 створить умови для появлення на українському ринку рішень, які здатні дати відповідь на ці національні виклики. Дізнатися більше про програму Fintech Master можна на сайті. Заявки на участь будуть прийматися до 30 вересня 2017 року за посиланням. Команди з найкращими проектами будуть запрошені на відбірковий хакатон.
Реклама 👇 Замовити

За результатами бліц-опитування, проведеного Mastercard у серпні — вересні, 45% представників фінансової індустрії підтримують відкриття неконфіденційних даних розробникам. 58% відзначило, що їхній банк готовий до впровадження фінтеху, а 71% банкірів вважають правильним відстежувати й купувати ефективні фінтех-рішення.

Участь у програмі Fintech Master

Програма стане платформою, що об’єднає гравців банківського ринку та стартапи, які розробляють фінтех-рішення, зокрема в таких напрямах:

  • платежі, грошові перекази та цифрові гаманці;
  • кредитування, фінансування, краудфандинг;
  • великі дані та прогнозування;
  • conversational commerce (розмовна комерція);
  • управління капіталом та трейдинг;
  • smart city (розумне місто);
  • фінансовий моніторинг та регтех;
  • управління програмами лояльності.

Для того, щоб потрапити до інкубаційної програми, стартапи мають подати заявку на сайті Fintech Master. Відібрані учасники за результатами заявок та хакатону отримають три місяці безкоштовної інкубаційної програми з урахуванням індивідуальних потреб стартапу. Також надається можливість працювати в офісі, залучати експертів-наставників і підтримку від Mastercard, НБУ та професіоналів фінансового ринку. За результатами програми найкращі стартапи матимуть змогу презентувати свої кейси широкому колу представників фінансового сектору.

Денис ГурськийУкраїнські стартапи запрошують у програму Fintech Master 1Денис Гурський: «Не треба дотягувати все до глобального, спробуйте вирішити щось локальне», співзасновник 1991 Open Data Incubator, говорить про те, що Україна знову в епіцентрі реформ, у яких стартапи будуть формувати успіх банків та фінансових установ. Кооперація між фінансовими установами, держсектором та інкубатором 1991 створить умови для появлення на українському ринку рішень, які здатні дати відповідь на ці національні виклики. Дізнатися більше про програму Fintech Master можна на сайті. Заявки на участь будуть прийматися до 30 вересня 2017 року за посиланням. Команди з найкращими проектами будуть запрошені на відбірковий хакатон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: