fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створили бота, який допомагає онлайн-продавцям

V Ukraїni stvoryly bota, jakyj dopomagaje onlajn-prodavcjam
За допомогою повідомлень від бота онлайн-продавці можуть контролювати свої продажі в режимі онлайн, а також швидко зв'язатися з покупцем
Za dopomogoju povidomleń vid bota onlajn-prodavci možuť kontroljuvaty svoї prodaži v režymi onlajn, a takož švydko zv'jazatysja z pokupcem
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бота представили розробники українського платіжного сервісу WayForPay. Платіжний сервіс працює з 2014 року, на даний момент до системи підключено більше 4,5 тис онлайн-підприємців. Які функції виконує бот. Бот безкоштовний і доступний в трьох месенджерах — Telegram, Viber і Facebook Messenger. Він відправляє повідомлення, незалежно від мінімальної суми і навіть в разі невдалої спроби оплати. Бот відправляє повідомлення як онлайн-продавцям, так і користувачам, які здійснюють платежі через систему WayForPay. За допомогою повідомлень онлайн-продавці можуть контролювати свої продажі в режимі онлайн, а також швидко зв’язатися з покупцем. У платіжному сервісі відзначають, що за тиждень до боту підключилося близько 500 онлайн-продавців. У майбутньому розробники обіцяють додати можливість за допомогою бота оплачувати покупки і проводити ряд фінансових операцій. Нагадаємо, УКУ збирає кошти на запуск Центру підприємництва. Перші 6 команд для навчання у Центрі буде відібрано у сфері EdTech. На них чекає акселерація упродовж 2,5 місяців, що поєднує як навчання, так і менторство від українських та закордонних партнерів.
Реклама 👇 Замовити

Бота представили розробники українського платіжного сервісу WayForPay. Платіжний сервіс працює з 2014 року, на даний момент до системи підключено більше 4,5 тис онлайн-підприємців.

Які функції виконує бот

Бот безкоштовний і доступний в трьох месенджерах — Telegram, Viber і Facebook Messenger. Він відправляє повідомлення, незалежно від мінімальної суми і навіть в разі невдалої спроби оплати. Бот відправляє повідомлення як онлайн-продавцям, так і користувачам, які здійснюють платежі через систему WayForPay. За допомогою повідомлень онлайн-продавці можуть контролювати свої продажі в режимі онлайн, а також швидко зв’язатися з покупцем. У платіжному сервісі відзначають, що за тиждень до боту підключилося близько 500 онлайн-продавців. У майбутньому розробники обіцяють додати можливість за допомогою бота оплачувати покупки і проводити ряд фінансових операцій.

Нагадаємо, УКУ збирає кошти на запуск Центру підприємництваВ Україні створили бота, який допомагає онлайн-продавцям 1УКУ збирає кошти на запуск Центру підприємництва. Перші 6 команд для навчання у Центрі буде відібрано у сфері EdTech. На них чекає акселерація упродовж 2,5 місяців, що поєднує як навчання, так і менторство від українських та закордонних партнерів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Виталий

Из новости ясно что ничего не ясно.

Так что же делает этот бот?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: