В Україні створили бота, який допомагає онлайн-продавцям

Čytaty latynkoju
В Україні створили бота, який допомагає онлайн-продавцям

Бота представили розробники українського платіжного сервісу WayForPay. Платіжний сервіс працює з 2014 року, на даний момент до системи підключено більше 4,5 тис онлайн-підприємців.

Які функції виконує бот

Бот безкоштовний і доступний в трьох месенджерах — Telegram, Viber і Facebook Messenger. Він відправляє повідомлення, незалежно від мінімальної суми і навіть в разі невдалої спроби оплати. Бот відправляє повідомлення як онлайн-продавцям, так і користувачам, які здійснюють платежі через систему WayForPay. За допомогою повідомлень онлайн-продавці можуть контролювати свої продажі в режимі онлайн, а також швидко зв’язатися з покупцем. У платіжному сервісі відзначають, що за тиждень до боту підключилося близько 500 онлайн-продавців. У майбутньому розробники обіцяють додати можливість за допомогою бота оплачувати покупки і проводити ряд фінансових операцій.

Нагадаємо, УКУ збирає кошти на запуск Центру підприємництваУКУ збирає кошти на запуск Центру підприємництва. Перші 6 команд для навчання у Центрі буде відібрано у сфері EdTech. На них чекає акселерація упродовж 2,5 місяців, що поєднує як навчання, так і менторство від українських та закордонних партнерів.