fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

УКУ збирає кошти на запуск Центру підприємництва

UKU zbyraje košty na zapusk Centru pidpryjemnyctva
Центр підприємництва УКУ — це акселератор проектів EdTech, соціального підприємництва та креативних індустрій, у межах якого студенти Українського католицького університету навчатимуться основам підприємництва, зможуть ще під час навчання в університеті стартувати власний бізнес-проект та отримати експертну менторську підтримку, необхідні знання та поради від практиків
Centr pidpryjemnyctva UKU — ce akselerator proektiv EdTech, sociaľnogo pidpryjemnyctva ta kreatyvnyh industrij, u mežah jakogo studenty Ukraїnśkogo katolyćkogo universytetu navčatymuťsja osnovam pidpryjemnyctva, zmožuť šče pid čas navčannja v universyteti startuvaty vlasnyj biznes-proekt ta otrymaty ekspertnu mentorśku pidtrymku, neobhidni znannja ta porady vid praktykiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мета фандрейзингової кампанії  Центру підприємництва — забезпечити навчальну програму для команд, які можуть бути створеними із студентів, випускників, викладачів.  На що підуть зібрані кошти для Центру. Перші 6 команд для навчання у Центрі буде відібрано у сфері EdTech. На них чекає акселерація упродовж 2,5 місяців, що поєднує як навчання, так і менторство від українських та закордонних партнерів. Студенти отримають знання про освітні концепції і стратегії, психологію освіти, основи tech-підприємництва, розвиток бізнес-стратегій, дизайн-мислення і створення прототипів, розвиток продукту, продаж і маркетинг, фінанси та інвестиції, лідерство і творення команди etc. Зібрані кошти потрібні для: проведення хакатонів; проведення Demodays; проведення навчальних програм та заходів з кращими українськими та закордоними практиками в сфері EdTech, соціального підприємництва та креативних індустрій.   Нагадаємо, що у Львові 13 вересня пройде ТEDx на базі УКУ. 12 спікерів, експертів у своїх галузях, розкриватимуть гасло конференції — Майбутнє розпочинається вже сьогодні —із різних перспектив: інформаційних технологій, бізнесу, освіти, релігії. Подробиці та зміни в програмі можна відслідковувати на сторінці події у Facebook.
06.09.2017,10:20
0
Львівська бізнес-школа УКУ
Реклама 👇 Замовити

Мета фандрейзингової кампанії  Центру підприємництва — забезпечити навчальну програму для команд, які можуть бути створеними із студентів, випускників, викладачів. 

На що підуть зібрані кошти для Центру

Перші 6 команд для навчання у Центрі буде відібрано у сфері EdTech. На них чекає акселерація упродовж 2,5 місяців, що поєднує як навчання, так і менторство від українських та закордонних партнерів. Студенти отримають знання про освітні концепції і стратегії, психологію освіти, основи tech-підприємництва, розвиток бізнес-стратегій, дизайн-мислення і створення прототипів, розвиток продукту, продаж і маркетинг, фінанси та інвестиції, лідерство і творення команди etc.

Зібрані кошти потрібні для:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • проведення хакатонів;
  • проведення Demodays;
  • проведення навчальних програм та заходів з кращими українськими та закордоними практиками в сфері EdTech, соціального підприємництва та креативних індустрій.

 

Нагадаємо, що у Львові 13 вересня пройде ТEDxУКУ збирає кошти на запуск Центру підприємництва 1У Львові пройде TEDx на базі університету УКУ на базі УКУ. 12 спікерів, експертів у своїх галузях, розкриватимуть гасло конференції — «Майбутнє розпочинається вже сьогодні» —із різних перспектив: інформаційних технологій, бізнесу, освіти, релігії. Подробиці та зміни в програмі можна відслідковувати на сторінці події у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: