fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Через південнокорейських банкірів криптовалюта Monero зросла на 68%

Čerez pivdennokorejśkyh bankiriv kryptovaljuta Monero zrosla na 68%
Нещодавно ми писали про те, що криптовалюта Bitcoin Cash зросла до рекордних значень, додавши 374% з першого дня появи на ринку. За останню добу вартість криптовалюти Monero збільшилася більш ніж на 68%. На часі дізнатися з чим це пов'язано
Neščodavno my pysaly pro te, ščo kryptovaljuta Bitcoin Cash zrosla do rekordnyh značeń, dodavšy 374% z peršogo dnja pojavy na rynku. Za ostannju dobu vartisť kryptovaljuty Monero zbiľšylasja biľš niž na 68%. Na časi diznatysja z čym ce pov'jazano
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Monero на даний момент не входить в пул основних криптовалют, але її вважають одним з найбільш перспективних проектів в цій сфері. З чим повязують ріст вартості криптовалюти. Курс почав рости на тлі новин про те, що незабаром цією валютою почне торгувати найбільша біржа Південної Кореї під назвою Bithumb, де щоденний обсяг торгів якої складає більше $900 млн. 23 серпня біржа почне приймати депозити в Monero. В період між 25 і 26 серпня почнуться торги новими токенами. Представники Bithumb вже пообіцяли додатковий 1% всім тим, хто внесе депозит з 23-го по 25 серпня. Крім того, був анонсований конкурс, згідно з яким 50 найбільших за обсягами торгів трейдерів отримають приз у розмірі до 100 одиниць криптовалюти. Відзначимо, що останнім часом Південна Корея має суттєвий вплив на ринок криптовалют. Наприклад, швидке зростання Bitcoin Cash в минулі вихідні був викликаний в першу чергу торгами на південнокорейських біржах. До речі, здійснена перша транзакція Bitcoin по супутниковому зв’язку. Африка, Європа, Південна Америка і Північна Америка — це перші регіони, де користувачі можуть завантажити повністю функціональний нод в режимі бета-тестування.
Реклама 👇 Замовити

Monero на даний момент не входить в пул основних криптовалют, але її вважають одним з найбільш перспективних проектів в цій сфері.

З чим пов’язують ріст вартості криптовалюти


Курс почав рости на тлі новин про те, що незабаром цією валютою почне торгувати найбільша біржа Південної Кореї під назвою Bithumb, де щоденний обсяг торгів якої складає більше $900 млн. 23 серпня біржа почне приймати депозити в Monero. В період між 25 і 26 серпня почнуться торги новими токенами. Представники Bithumb вже пообіцяли додатковий 1% всім тим, хто внесе депозит з 23-го по 25 серпня. Крім того, був анонсований конкурс, згідно з яким 50 найбільших за обсягами торгів трейдерів отримають приз у розмірі до 100 одиниць криптовалюти.

Відзначимо, що останнім часом Південна Корея має суттєвий вплив на ринок криптовалют. Наприклад, швидке зростання Bitcoin CashЧерез південнокорейських банкірів криптовалюта Monero зросла на 68% 1Bitcoin Cash зросла до рекордних $996 в минулі вихідні був викликаний в першу чергу торгами на південнокорейських біржах. До речі, здійснена перша транзакція Bitcoin по супутниковому зв’язкуЧерез південнокорейських банкірів криптовалюта Monero зросла на 68% 2Здійснена перша транзакція Bitcoin по супутниковому зв’язку. Африка, Європа, Південна Америка і Північна Америка — це перші регіони, де користувачі можуть завантажити повністю функціональний нод в режимі бета-тестування.

Джерело: Hyser

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: