fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bitcoin Cash зросла до рекордних $996

Bitcoin Cash zrosla do rekordnyh $996
1 серпня відбулося розділення технологій, які лежать в основі криптовалюти Bitcoin. Тепер є 2 гілки, які частково конкурують між собою. Одразу курс «оновленого» біткоїну коливався між $200 та $370. Нині криптовалюта зросла на 44% до $996.92, додавши 374% з першого дня появи на ринку
1 serpnja vidbulosja rozdilennja tehnologij, jaki ležať v osnovi kryptovaljuty Bitcoin. Teper je 2 gilky, jaki častkovo konkurujuť miž soboju. Odrazu kurs «onovlenogo» bitkoїnu kolyvavsja miž $200 ta $370. Nyni kryptovaljuta zrosla na 44% do $996.92, dodavšy 374% z peršogo dnja pojavy na rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Bitcoin Cash після своєї появи вперше в історії перевищила обсяг торгів Bitcoin на 20%.  ($3,1 млрд до $2,6 млрд).  Що відрізняє криптовалюти. Технологія blockchain, що лежить в основі криптовалюти, є програмним забезпеченням з відкритим кодом. Пропускна здатність блоків складає 1 МБ щодесять хвилин — 7 транзакцій/сек. Для прикладу, технологія переказів Visa має 2 тис транзакцій на секунду. Тож набуття нових блоків та біткоїнів відбувається в рази повільніше, аніж працює традиційна банківська система. Зміни в технології потребували згоди поміж користувачів та розробників. Нову технологію під назвою Segwit2x домовилися використовувати більшість ключових учасників ринку. Все ж, на противагу їм було запущено конкуруючу гілку, яка стартувала 1 серпня, і криптовалюта на її основі носить назву Bitcoin Cash. Більш детально можна дізнатися у нашому матеріалі. Що вплинуло на вартість . Стверджується, що біткоїн Cash зросла до рекордного максимуму, завдяки високому попиту з боку Південної Кореї і рентабельності майнінгу цієї криптовалюти. Південна Корея — єдина країна, яка сприяє збільшенню обсягів торгівлі BCH.  Обсяг торгів на біржах Bithumb, Coinone і Korbit становить $1,7 млрд із загального обсягу $3,1 млрд (55%).
Реклама 👇 Замовити

Bitcoin Cash після своєї появи вперше в історії перевищила обсяг торгів Bitcoin на 20%.  ($3,1 млрд до $2,6 млрд). 

Що відрізняє криптовалюти

Технологія blockchain, що лежить в основі криптовалюти, є програмним забезпеченням з відкритим кодом. Пропускна здатність блоків складає 1 МБ щодесять хвилин — 7 транзакцій/сек. Для прикладу, технологія переказів Visa має 2 тис транзакцій на секунду. Тож набуття нових блоків та біткоїнів відбувається в рази повільніше, аніж працює традиційна банківська система. Зміни в технології потребували згоди поміж користувачів та розробників. Нову технологію під назвою Segwit2x домовилися використовувати більшість ключових учасників ринку. Все ж, на противагу їм було запущено конкуруючу гілку, яка стартувала 1 серпня, і криптовалюта на її основі носить назву Bitcoin Cash. Більш детально можна дізнатися у нашому матеріаліBitcoin Cash зросла до рекордних $996 1Що таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів.

Що вплинуло на вартість 

Стверджується, що біткоїн Cash зросла до рекордного максимуму, завдяки високому попиту з боку Південної Кореї і рентабельності майнінгу цієї криптовалюти. Південна Корея — єдина країна, яка сприяє збільшенню обсягів торгівлі BCH.  Обсяг торгів на біржах Bithumb, Coinone і Korbit становить $1,7 млрд із загального обсягу $3,1 млрд (55%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: