Через південнокорейських банкірів криптовалюта Monero зросла на 68%

Čytaty latynkoju
Через південнокорейських банкірів криптовалюта Monero зросла на 68%

Monero на даний момент не входить в пул основних криптовалют, але її вважають одним з найбільш перспективних проектів в цій сфері.

З чим пов’язують ріст вартості криптовалюти


Курс почав рости на тлі новин про те, що незабаром цією валютою почне торгувати найбільша біржа Південної Кореї під назвою Bithumb, де щоденний обсяг торгів якої складає більше $900 млн. 23 серпня біржа почне приймати депозити в Monero. В період між 25 і 26 серпня почнуться торги новими токенами. Представники Bithumb вже пообіцяли додатковий 1% всім тим, хто внесе депозит з 23-го по 25 серпня. Крім того, був анонсований конкурс, згідно з яким 50 найбільших за обсягами торгів трейдерів отримають приз у розмірі до 100 одиниць криптовалюти.

Відзначимо, що останнім часом Південна Корея має суттєвий вплив на ринок криптовалют. Наприклад, швидке зростання Bitcoin CashBitcoin Cash зросла до рекордних $996 в минулі вихідні був викликаний в першу чергу торгами на південнокорейських біржах. До речі, здійснена перша транзакція Bitcoin по супутниковому зв’язкуЗдійснена перша транзакція Bitcoin по супутниковому зв’язку. Африка, Європа, Південна Америка і Північна Америка — це перші регіони, де користувачі можуть завантажити повністю функціональний нод в режимі бета-тестування.