fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кияни підтримали новий проект Шулявського шляхопроводу

Kyjany pidtrymaly novyj proekt Šuljavśkogo šljahoprovodu
27 лютого цього року, у Києві частково обвалився Шулявський міст, що змусило міську владу обрати проект нового шляхопроводу. Cпираючись на висновки Містобудівної ради Києва, зупинилися на проекті реконструкції неповного чотирилисника, розробленого інститутом «Київдормістпроект»
27 ljutogo ćogo roku, u Kyjevi častkovo obvalyvsja Šuljavśkyj mist, ščo zmusylo miśku vladu obraty proekt novogo šljahoprovodu. Cpyrajučyś na vysnovky Mistobudivnoї rady Kyjeva, zupynylysja na proekti rekonstrukciї nepovnogo čotyrylysnyka, rozroblenogo instytutom «Kyїvdormistproekt»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект-переможець передбачав знесення корпусу заводу Більшовик і будівництво на його місці нової розв’язки для транспорту. Як пояснив головний архітектор Києва Олександр Свистунов, цей проект містобудівна рада вважає найоптимальнішим з точки зору грошових і часових витрат. Також він не вимагає великого втручання в інженерні мережі і мінімально заходить на дільниці, не підпорядковані Київавтодору. Альтернативний проект трирівневої розв’язки. В червні жителі столиці звернулися до міської влади, щоб та розглянула проект трирівневої розв’язки з реверсним розподільчим кільцем. Люди вважають, що вона ідеально вписується на Шулявку і зносити корпус Більшовика не потрібно. Початок реконструкції заплановано на вересень цього року, хоча міській владі необхідно перед цим розглянути петицію. Спроектував розв’язку інженер і фахівець з транспортної інфраструктури Віктор Петрук. Запропонована розв’язка: може подарувати Шулявці два сквери; має найвищу пропускну здатність в порівнянні з іншими варіантами; влаштована так, що транспорт може розминутися відповідно до правил дорожнього руху; має найменшу кількість конфліктних вузлів для транспорту — навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем; займає найменшу територію з усіх запропонованих.
Реклама 👇 Замовити

Проект-переможець передбачав знесення корпусу заводу «Більшовик» і будівництво на його місці нової розв’язкиКияни підтримали новий проект Шулявського шляхопроводу 1У столиці знесуть «Більшовик» і побудують Шулявський шляхопровід для транспорту. Як пояснив головний архітектор Києва Олександр Свистунов, цей проект містобудівна рада вважає найоптимальнішим з точки зору грошових і часових витрат. Також він не вимагає великого втручання в інженерні мережі і мінімально заходить на дільниці, не підпорядковані «Київавтодору».

Альтернативний проект трирівневої розв’язки

В червні жителі столиці звернулися до міської влади, щоб та розглянула проект трирівневої розв’язкиКияни підтримали новий проект Шулявського шляхопроводу 2Кияни пропонують підтримати проект розв’язки на Шулявці з реверсним розподільчим кільцем. Люди вважають, що вона ідеально «вписується» на Шулявку і зносити корпус «Більшовика» не потрібно. Початок реконструкції заплановано на вересень цього року, хоча міській владі необхідно перед цим розглянути петицію. Спроектував розв’язку інженер і фахівець з транспортної інфраструктури Віктор Петрук. Запропонована розв’язка:

  • може подарувати Шулявці два сквери;
  • має найвищу пропускну здатність в порівнянні з іншими варіантами;
  • влаштована так, що транспорт може розминутися відповідно до правил дорожнього руху;
  • має найменшу кількість конфліктних вузлів для транспорту — навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем;
  • займає найменшу територію з усіх запропонованих.

Кияни підтримали новий проект Шулявського шляхопроводу 3

Теґи: дороги, Київ
Джерело: Хмарочос

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: