Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кияни пропонують підтримати проект розв’язки на Шулявці

Kyjany proponujuť pidtrymaty proekt rozv’jazky na Šuljavci

Жителі столиці просять міську владу розглянути проект трирівневої розв’язки з реверсним розподільчим кільцем. Люди вважають, що вона ідеально «вписується» на Шулявку і зносити корпус «Більшовика» не потрібно
Žyteli stolyci prosjať miśku vladu rozgljanuty proekt tryrivnevoї rozv’jazky z reversnym rozpodiľčym kiľcem. Ljudy vvažajuť, ščo vona ideaľno «vpysujeťsja» na Šuljavku i znosyty korpus «Biľšovyka» ne potribno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно ми писали про те, що у столиці обрали проект будівництва нової автомобільної розв’язки на місці Шулявського шляхопроводу. Все ж, кияни просять міську владу розглянути проект трирівневої розв’язки з реверсним розподільчим кільцем. Особливості трирівневого проекту. Спроектував розвязку інженер і фахівець з транспортної інфраструктури Віктор Петрук. Кияни вважають, що вона ідеально вписується на Шулявку і зносити корпус Більшовика не треба. Також запропонована розвязка: може подарувати Шулявці два сквери; має найвищу пропускну здатність в порівнянні з іншими варіантами; влаштована так, що транспорт може розминутися відповідно до правил дорожнього руху; має найменшу кількість конфліктних вузлів для транспорту — навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем; займає найменшу територію з усіх запропонованих. Інженер не лише намалював проект, а і випробував його в реальному часі і просторі в аеропорту Жуляни, де 50 автомобілістів, мотоциклістів і велосипедистів їздили за намальованою схемою на злітній смузі — і дивувалися простоті і логічності процесу. Проект підтримали вже понад 7980 осіб. Детальніше про всі можливості запропонованого проекту можна дізнатися в Facebook-групі.
Реклама 👇 Замовити

Нещодавно ми писали про те, що у столиці обрали проект будівництва нової автомобільної розв’язки на місці Шулявського шляхопроводу. Все ж, кияни просять міську владу розглянути проект трирівневої розв’язки з реверсним розподільчим кільцем.

Особливості трирівневого проекту

Спроектував розв’язку інженер і фахівець з транспортної інфраструктури Віктор Петрук. Кияни вважають, що вона ідеально «вписується» на Шулявку і зносити корпус «Більшовика» не треба. Також запропонована розв’язка:

  • може подарувати Шулявці два сквери;
  • має найвищу пропускну здатність в порівнянні з іншими варіантами;
  • влаштована так, що транспорт може розминутися відповідно до правил дорожнього руху;
  • має найменшу кількість конфліктних вузлів для транспорту — навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем;
  • займає найменшу територію з усіх запропонованих.

Кияни пропонують підтримати проект розв’язки на Шулявці 1

Інженер не лише намалював проект, а і випробував його в реальному часі і просторі в аеропорту «Жуляни», де 50 автомобілістів, мотоциклістів і велосипедистів їздили за намальованою схемою на злітній смузі — і дивувалися простоті і логічності процесу.

Проект підтримали вже понад 7980 осіб. Детальніше про всі можливості запропонованого проекту можна дізнатися в Facebook-групі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: