fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кияни пропонують підтримати проект розв’язки на Шулявці

Kyjany proponujuť pidtrymaty proekt rozv’jazky na Šuljavci
Жителі столиці просять міську владу розглянути проект трирівневої розв’язки з реверсним розподільчим кільцем. Люди вважають, що вона ідеально «вписується» на Шулявку і зносити корпус «Більшовика» не потрібно
Žyteli stolyci prosjať miśku vladu rozgljanuty proekt tryrivnevoї rozv’jazky z reversnym rozpodiľčym kiľcem. Ljudy vvažajuť, ščo vona ideaľno «vpysujeťsja» na Šuljavku i znosyty korpus «Biľšovyka» ne potribno
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно ми писали про те, що у столиці обрали проект будівництва нової автомобільної розв’язки на місці Шулявського шляхопроводу. Все ж, кияни просять міську владу розглянути проект трирівневої розв’язки з реверсним розподільчим кільцем. Особливості трирівневого проекту. Спроектував розвязку інженер і фахівець з транспортної інфраструктури Віктор Петрук. Кияни вважають, що вона ідеально вписується на Шулявку і зносити корпус Більшовика не треба. Також запропонована розвязка: може подарувати Шулявці два сквери; має найвищу пропускну здатність в порівнянні з іншими варіантами; влаштована так, що транспорт може розминутися відповідно до правил дорожнього руху; має найменшу кількість конфліктних вузлів для транспорту — навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем; займає найменшу територію з усіх запропонованих. Інженер не лише намалював проект, а і випробував його в реальному часі і просторі в аеропорту Жуляни, де 50 автомобілістів, мотоциклістів і велосипедистів їздили за намальованою схемою на злітній смузі — і дивувалися простоті і логічності процесу. Проект підтримали вже понад 7980 осіб. Детальніше про всі можливості запропонованого проекту можна дізнатися в Facebook-групі.
Реклама 👇 Замовити

Нещодавно ми писали про те, що у столиці обрали проектКияни пропонують підтримати проект розв’язки на Шулявці 1У столиці знесуть «Більшовик» і побудують Шулявський шляхопровід будівництва нової автомобільної розв’язки на місці Шулявського шляхопроводу. Все ж, кияни просять міську владу розглянути проект трирівневої розв’язки з реверсним розподільчим кільцем.

Особливості трирівневого проекту

Спроектував розв’язку інженер і фахівець з транспортної інфраструктури Віктор Петрук. Кияни вважають, що вона ідеально «вписується» на Шулявку і зносити корпус «Більшовика» не треба. Також запропонована розв’язка:

  • може подарувати Шулявці два сквери;
  • має найвищу пропускну здатність в порівнянні з іншими варіантами;
  • влаштована так, що транспорт може розминутися відповідно до правил дорожнього руху;
  • має найменшу кількість конфліктних вузлів для транспорту — навіть велосипедисти її будуть проїжджати без проблем;
  • займає найменшу територію з усіх запропонованих.

Кияни пропонують підтримати проект розв’язки на Шулявці 2

Інженер не лише намалював проект, а і випробував його в реальному часі і просторі в аеропорту «Жуляни», де 50 автомобілістів, мотоциклістів і велосипедистів їздили за намальованою схемою на злітній смузі — і дивувалися простоті і логічності процесу.

Проект підтримали вже понад 7980 осіб. Детальніше про всі можливості запропонованого проекту можна дізнатися в Facebook-групі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: