Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці знесуть «Більшовик» і побудують Шулявський шляхопровід

U stolyci znesuť «Biľšovyk» i pobudujuť Šuljavśkyj šljahoprovid

Проект-переможець передбачає знесення корпусу заводу «Більшовик» і будівництво на його місці нової розв’язки для транспорту
Proekt-peremožeć peredbačaje znesennja korpusu zavodu «Biľšovyk» i budivnyctvo na jogo misci novoї rozv’jazky dlja transportu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На засіданні київської містобудівної ради обрали проект будівництва нової автомобільної розв’язки на місці Шулявського шляхопроводу. Перемогу серед 6 розробок отримала ідея відКиївдормістпроекту, за якою і побудують новий проект.  Який вигляд матиме новий Шулявський шляхопровід. Проект №6 Київдормостпроекту був розроблений ще у 2008 році, після чергової пожежі на ринку секонд-хенду під Шулявським шляхопроводом. Він має вигляд неповного чотирилистника та передбачає знесення корпусу заводу Більшовик — на його місці побудують розв’язку. Чому цей варіант найоптимальніший. Як пояснив головний архітектор Києва Олександр Свистунов, цей проект містобудівна рада вважає найоптимальнішим з точки зору грошових і часових витрат. Також він не вимагає великого втручання в інженерні мережі і мінімально заходить на дільниці, не підпорядковані Київавтодору. Начальник КО Київгенплан Сергій Броневицький переконаний, що зберігати корпус Більшовика не має сенсу, адже будівля руйнується. Втім, проект Київдормостпроекту ще раз винесуть на засідання міськради, оскільки закон вимагає, щоб змагалися два проекти. Конкурентним відібрали проект №1 від Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва.

На засіданні київської містобудівної ради обрали проект будівництва нової автомобільної розв’язки на місці Шулявського шляхопроводу. Перемогу серед 6 розробок отримала ідея від«Київдормістпроекту», за якою і побудують новий проект. 

Який вигляд матиме новий Шулявський шляхопровід

Проект №6 «Київдормостпроекту» був розроблений ще у 2008 році, після чергової пожежі на ринку секонд-хенду під Шулявським шляхопроводом. Він має вигляд неповного «чотирилистника» та передбачає знесення корпусу заводу «Більшовик» — на його місці побудують розв’язку.

Чому цей варіант найоптимальніший

Як пояснив головний архітектор Києва Олександр Свистунов, цей проект містобудівна рада вважає найоптимальнішим з точки зору грошових і часових витрат. Також він не вимагає великого втручання в інженерні мережі і мінімально заходить на дільниці, не підпорядковані «Київавтодору». Начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький переконаний, що зберігати корпус «Більшовика» не має сенсу, адже будівля руйнується.

Втім, проект «Київдормостпроекту» ще раз винесуть на засідання міськради, оскільки закон вимагає, щоб змагалися два проекти. Конкурентним відібрали проект №1 від Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: