fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Миколаїв отримає €10 млн від ЄБРР на модерізацію громадського транспорту

Mykolaїv otrymaje €10 mln vid JeBRR na moderizaciju gromadśkogo transportu
Між Миколаївською міськрадою, комунальним підприємством «Миколаївелектротранс» та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) укладено угоду про підготовку кредитного фінансування проекту «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Миколаєва»
Miž Mykolaїvśkoju miśkradoju, komunaľnym pidpryjemstvom «Mykolaїvelektrotrans» ta Jevropejśkym bankom rekonstrukciї ta rozvytku (JeBRR) ukladeno ugodu pro pidgotovku kredytnogo finansuvannja proektu «Modernizacija gromadśkogo trolejbusnogo transportu m. Mykolajeva»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сума проекту складає €10 млн кредиту. В його межах  передбачається перший транш €8 млн (з процентною ставкою від 4 до 7%), який буде наданий ЄБРР і другий транш на суму €2 млн — від Фонду чистих технологій (процентна ставка 0,75%). Крім того, місто буде працювати над отриманням грантових коштів Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Термін дії кредитної угоди — до 13 років. Що передбачає надання кредиту ЄБРР. Проект включатиме придбання 50 нових тролейбусів і модернізацію інфраструктури і депо, розширення тролейбусної мережі міста на 29 км. Крім того, в рамках проекту ЄБРР надаватиме технічну підтримку місту і комунальному підприємству Миколаївелектротранс для розробки нового плану сталого розвитку міської мобільності. Остаточне підписання документів щодо фінансування має відбутися восени. Закупівлю тролейбусів планується провести на початку наступного року. На сьогодні в рамках даного проекту відбулися тендери на закупівлю тролейбусів у Києві, Одесі і Кременчузі. Нагадаємо, що в липні представники Китайської державної корпорації China Road and Bridge Corporation і державне агентство автомобільних доріг України Укравтодор підписали Меморандум про будівництво бетонної дороги в напрямку Одеса-Миколаїв.
Реклама 👇 Замовити

Сума проекту складає €10 млн кредиту. В його межах  передбачається перший транш €8 млн (з процентною ставкою від 4 до 7%), який буде наданий ЄБРР і другий транш на суму €2 млн — від Фонду чистих технологій (процентна ставка 0,75%). Крім того, місто буде працювати над отриманням грантових коштів Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Термін дії кредитної угоди — до 13 років.

Що передбачає надання кредиту ЄБРР

Проект включатиме придбання 50 нових тролейбусів і модернізацію інфраструктури і депо, розширення тролейбусної мережі міста на 29 км. Крім того, в рамках проекту ЄБРР надаватиме технічну підтримку місту і комунальному підприємству «Миколаївелектротранс» для розробки нового плану сталого розвитку міської мобільності. Остаточне підписання документів щодо фінансування має відбутися восени. Закупівлю тролейбусів планується провести на початку наступного року. На сьогодні в рамках даного проекту відбулися тендери на закупівлю тролейбусів у Києві, Одесі і Кременчузі.

Нагадаємо, що в липні представники Китайської державної корпорації «China Road and Bridge Corporation» і державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» підписали МеморандумМиколаїв отримає €10 млн від ЄБРР на модерізацію громадського транспорту 1Китайці прокладуть дорогу Одеса-Миколаїв про будівництво бетонної дороги в напрямку Одеса-Миколаїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: