fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китайці прокладуть дорогу Одеса-Миколаїв

Kytajci prokladuť dorogu Odesa-Mykolaїv
Представники Китайської державної корпорації «China Road and Bridge Corporation» і державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» підписали Меморандум про будівництво бетонної дороги в напрямку Одеса-Миколаїв
Predstavnyky Kytajśkoї deržavnoї korporaciї «China Road and Bridge Corporation» i deržavne agentstvo avtomobiľnyh dorig Ukraїny «Ukravtodor» pidpysaly Memorandum pro budivnyctvo betonnoї dorogy v naprjamku Odesa-Mykolaїv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сторони домовилися з 2017 року розпочати підготовку проекту, який передбачає реконструкцію дороги національного значення М-14 на ділянці Одеса — Миколаїв — Херсон. Це буде логічним продовженням міжнародного проекту Гданськ-Одеса. На часі дізнатися більше про нову дорогу. Умови реалізації проекту: як будуватимуть нову дорогу. Проект буде реалізований в два етапи з капітальним ремонтом ділянок та реконструкцією існуючих шляхів. В.о. голови Укравтодору Славомір Новак зазначив, що для реалізації проектів в Україні китайська корпорація виділяє два пільгові кредити — кредит уряду КНР і експортний купівельний кредит. В ході співробітництва будуть проведені наради з метою технічного обміну досвідом в області дорожнього будівництва. Крім того, в Укравтодорі зазначають 90 км бетонної дороги — це досить серйозний стимул і перспективний проект для будівельної галузі. Тому план створити нову дорогу — це хороша новина для цементної промисловості і українських виробників, кажуть представники влади, оцінюючи цей проект та його прогнозовані результати. Що стосується транспортного сполучення — це стратегічна дорога. Нам важливо, що завдяки цій дорозі ми зможемо оперативно перенаправити вантаж, який буде йти з портів Балтії та ЄС, на порт Миколаїв.. Віктор Довгань. заступник міністра інфраструктури України.
Реклама 👇 Замовити

Сторони домовилися з 2017 року розпочати підготовку проекту, який передбачає реконструкцію дороги національного значення М-14 на ділянці Одеса — Миколаїв — Херсон. Це буде логічним продовженням міжнародного проекту Гданськ-Одеса. На часі дізнатися більше про нову дорогу.

Умови реалізації проекту: як будуватимуть нову дорогу

Проект буде реалізований в два етапи з капітальним ремонтом ділянок та реконструкцією існуючих шляхів. В.о. голови «Укравтодору» Славомір Новак зазначив, що для реалізації проектів в Україні китайська корпорація виділяє два пільгові кредити — кредит уряду КНР і експортний купівельний кредит. В ході співробітництва будуть проведені наради з метою технічного обміну досвідом в області дорожнього будівництва. Крім того, в Укравтодорі зазначають 90 км бетонної дороги — це досить серйозний стимул і перспективний проект для будівельної галузі. Тому план створити нову дорогу — це хороша новина для цементної промисловості і українських виробників, кажуть представники влади, оцінюючи цей проект та його прогнозовані результати.

Що стосується транспортного сполучення — це стратегічна дорога. Нам важливо, що завдяки цій дорозі ми зможемо оперативно перенаправити вантаж, який буде йти з портів Балтії та ЄС, на порт Миколаїв.

Віктор Довгань, заступник міністра інфраструктури України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: