Миколаїв отримає €10 млн від ЄБРР на модерізацію громадського транспорту

Čytaty latynkoju
Миколаїв отримає €10 млн від ЄБРР на модерізацію громадського транспорту

Сума проекту складає €10 млн кредиту. В його межах  передбачається перший транш €8 млн (з процентною ставкою від 4 до 7%), який буде наданий ЄБРР і другий транш на суму €2 млн — від Фонду чистих технологій (процентна ставка 0,75%). Крім того, місто буде працювати над отриманням грантових коштів Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Термін дії кредитної угоди — до 13 років.

Що передбачає надання кредиту ЄБРР

Проект включатиме придбання 50 нових тролейбусів і модернізацію інфраструктури і депо, розширення тролейбусної мережі міста на 29 км. Крім того, в рамках проекту ЄБРР надаватиме технічну підтримку місту і комунальному підприємству «Миколаївелектротранс» для розробки нового плану сталого розвитку міської мобільності. Остаточне підписання документів щодо фінансування має відбутися восени. Закупівлю тролейбусів планується провести на початку наступного року. На сьогодні в рамках даного проекту відбулися тендери на закупівлю тролейбусів у Києві, Одесі і Кременчузі.

Нагадаємо, що в липні представники Китайської державної корпорації «China Road and Bridge Corporation» і державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» підписали МеморандумКитайці прокладуть дорогу Одеса-Миколаїв про будівництво бетонної дороги в напрямку Одеса-Миколаїв.