fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Xiaomi стала світовим лідером із продажу фітнес-браслетів

Xiaomi stala svitovym liderom iz prodažu fitnes-brasletiv
Китайський виробник різноманітних ґаджетів за результатами 2 кварталів 2017 року захопив лідерство на світовому ринку фітнес-трекерів та браслетів _ про це свідчать результати аналітичного звіту Strategy Analytics
Kytajśkyj vyrobnyk riznomanitnyh ğadžetiv za rezuľtatamy 2 kvartaliv 2017 roku zahopyv liderstvo na svitovomu rynku fitnes-trekeriv ta brasletiv _ pro ce svidčať rezuľtaty analityčnogo zvitu Strategy Analytics
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У новій доповіді дослідницької компанії Strategy Analytics зазначено, що за підсумками II кварталу 2017 року китайський виробник електроніки Xiaomi зайняв перше місце за рівнем продажів пристроїв, які можна носити на руці. Довгий час цю позицію займала американська корпорація FitBit, але за підсумками трьох минулих місяців її показники збуту скоротилися на 40%. Порівняння із іншими учасниками ринку. Всього за II квартал поточного року Xiaomi вдалося продати 3,7 млн ​​одиниць переносних гаджетів. Поставки Fitbit досягли 3,4 млн. Apple реалізувала 2,8 млн пристроїв. Решта учасників ринку продали за квартал 11,7 млн ​​— або 54% ​​всіх пристроїв. Показники Xiaomi і Apple зростали протягом кварталу (частка ринку при цьому склала 17% і 13% відповідно). Частка Fitbit скоротилася до 16%. Стратегії брендів Xiaomi та Apple помітно відрізняються. Китайський виробник пропонує широку лінійку продуктів з різною функціональністю (від сповіщень до вимірювання серцевого ритму) за вкрай бюджетною ціною — від $14,99. Американська компанія, в свою чергу, використовує більш преміальний підхід. Її Apple Watch коштують понад $269, можуть похвалитися вишуканішим дизайном і дозволяють здійснювати платежі за допомогою бездротових технологій.
Реклама 👇 Замовити

У новій доповіді дослідницької компанії Strategy Analytics зазначено, що за підсумками II кварталу 2017 року китайський виробник електроніки Xiaomi зайняв перше місце за рівнем продажів пристроїв, які можна носити на руці. Довгий час цю позицію займала американська корпорація FitBit, але за підсумками трьох минулих місяців її показники збуту скоротилися на 40%.

Порівняння із іншими учасниками ринку

Всього за II квартал поточного року Xiaomi вдалося продати 3,7 млн ​​одиниць переносних гаджетів. Поставки Fitbit досягли 3,4 млн. Apple реалізувала 2,8 млн пристроїв. Решта учасників ринку продали за квартал 11,7 млн ​​— або 54% ​​всіх пристроїв.

Показники Xiaomi і Apple зростали протягом кварталу (частка ринку при цьому склала 17% і 13% відповідно). Частка Fitbit скоротилася до 16%.

Стратегії брендів Xiaomi та Apple помітно відрізняються. Китайський виробник пропонує широку лінійку продуктів з різною функціональністю (від сповіщень до вимірювання серцевого ритму) за вкрай бюджетною ціною — від $14,99.

Американська компанія, в свою чергу, використовує більш преміальний підхід. Її Apple WatchXiaomi стала світовим лідером із продажу фітнес-браслетів 1Всі анонси та новинки WWDC 2017 коштують понад $269, можуть похвалитися вишуканішим дизайном і дозволяють здійснювати платежі за допомогою бездротових технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: