Xiaomi стала світовим лідером із продажу фітнес-браслетів

Čytaty latynkoju
Xiaomi стала світовим лідером із продажу фітнес-браслетів

У новій доповіді дослідницької компанії Strategy Analytics зазначено, що за підсумками II кварталу 2017 року китайський виробник електроніки Xiaomi зайняв перше місце за рівнем продажів пристроїв, які можна носити на руці. Довгий час цю позицію займала американська корпорація FitBit, але за підсумками трьох минулих місяців її показники збуту скоротилися на 40%.

Порівняння із іншими учасниками ринку

Всього за II квартал поточного року Xiaomi вдалося продати 3,7 млн ​​одиниць переносних гаджетів. Поставки Fitbit досягли 3,4 млн. Apple реалізувала 2,8 млн пристроїв. Решта учасників ринку продали за квартал 11,7 млн ​​— або 54% ​​всіх пристроїв.

Показники Xiaomi і Apple зростали протягом кварталу (частка ринку при цьому склала 17% і 13% відповідно). Частка Fitbit скоротилася до 16%.

Стратегії брендів Xiaomi та Apple помітно відрізняються. Китайський виробник пропонує широку лінійку продуктів з різною функціональністю (від сповіщень до вимірювання серцевого ритму) за вкрай бюджетною ціною — від $14,99.

Американська компанія, в свою чергу, використовує більш преміальний підхід. Її Apple WatchВсі анонси та новинки WWDC 2017 коштують понад $269, можуть похвалитися вишуканішим дизайном і дозволяють здійснювати платежі за допомогою бездротових технологій.