У червні 2017-го інтернетом користувалися 22 млн українців

U červni 2017-go internetom korystuvalysja 22 mln ukraїnciv

Компанія Gemius проаналізувала дані власного дослідження онлайн-аудиторії gemiusAudience за червень 2017 року. За результатами, інтернетом на різних пристроях користувалося понад 20 млн українців

Kompanija Gemius proanalizuvala dani vlasnogo doslidžennja onlajn-audytoriї gemiusAudience za červeń 2017 roku. Za rezuľtatamy, internetom na riznyh prystrojah korystuvalosja ponad 20 mln ukraїnciv

Згідно із отриманими даними моніторингу, 19+ млн користувачів в Україні заходять в інтернет за допомогою настільних ПК чи ноутбуків; смартфонами для цього користуються 10 млн осіб, планшети використовують 2,6 млн жителів України. Жінок серед цієї аудиторії на 2% більша за чоловіків. Українська інтернет-аудиторія доволі молода — 51% користувачів складають люди віком від 14 до 34 років.

Інші цікаві цифри із дослідження

Кожен третій українець, який користується інтернетом, має вищу освіту. 59% аудиторії інтернет-ресурсів щодня дивляться телебачення, при цьому 12% не переглядають телеканали взагалі.

Трійця беззаперечних лідерів у списку нацвідвідуваніших сайтів — це Google (91%), YouTube (72%) та Facebook (56% аудиторії). натомість свого часу популярна соцмережа VK.com опинилася на 5 місці із 36% аудиторії. Суттєвий перерозподіл уподобань українців в інтернеті відбувся після запровадження санкцій проти низки іноземних компаній, що є податковими резидентами країни-агресора або мають там материнські (керуючі) юридичні особи.

Як українці користуються онлайн-магазинами

Динамічність українського ринку електронної комерції є істотною: згідно із різними оцінками, в 2016 році обсяги інтернет-торгівлі в Україні зросли на 30-50%. За прогнозами групи EVO, 2017 рік принесе зростання ще на 1/3 — в грошовому еквіваленті ринок сягне 50 млрд грн. Серед лідерів купівлі через інтернет для українських споживачів — побутова техніка, електроніка, одяг та взуття. А от продаж харчування через інтернет в Україні поки що відстає.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: