fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У червні 2017-го інтернетом користувалися 22 млн українців

U červni 2017-go internetom korystuvalysja 22 mln ukraїnciv
Компанія Gemius проаналізувала дані власного дослідження онлайн-аудиторії gemiusAudience за червень 2017 року. За результатами, інтернетом на різних пристроях користувалося понад 20 млн українців
Kompanija Gemius proanalizuvala dani vlasnogo doslidžennja onlajn-audytoriї gemiusAudience za červeń 2017 roku. Za rezuľtatamy, internetom na riznyh prystrojah korystuvalosja ponad 20 mln ukraїnciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно із отриманими даними моніторингу, 19+ млн користувачів в Україні заходять в інтернет за допомогою настільних ПК чи ноутбуків; смартфонами для цього користуються 10 млн осіб, планшети використовують 2,6 млн жителів України. Жінок серед цієї аудиторії на 2% більша за чоловіків. Українська інтернет-аудиторія доволі молода — 51% користувачів складають люди віком від 14 до 34 років. Інші цікаві цифри із дослідження. Кожен третій українець, який користується інтернетом, має вищу освіту. 59% аудиторії інтернет-ресурсів щодня дивляться телебачення, при цьому 12% не переглядають телеканали взагалі. Трійця беззаперечних лідерів у списку нацвідвідуваніших сайтів — це Google (91%), YouTube (72%) та Facebook (56% аудиторії). натомість свого часу популярна соцмережа VK.com опинилася на 5 місці із 36% аудиторії. Суттєвий перерозподіл уподобань українців в інтернеті відбувся після запровадження санкцій проти низки іноземних компаній, що є податковими резидентами країни-агресора або мають там материнські (керуючі) юридичні особи. Як українці користуються онлайн-магазинами. Динамічність українського ринку електронної комерції є істотною: згідно із різними оцінками, в 2016 році обсяги інтернет-торгівлі в Україні зросли на 30-50%. За прогнозами групи EVO, 2017 рік принесе зростання ще на 1/3 — в грошовому еквіваленті ринок сягне 50 млрд грн. Серед лідерів купівлі через інтернет для українських споживачів — побутова техніка, електроніка, одяг та взуття. А от продаж харчування через інтернет в Україні поки що відстає.
Реклама 👇 Замовити

Згідно із отриманими даними моніторингу, 19+ млн користувачів в Україні заходять в інтернет за допомогою настільних ПК чи ноутбуків; смартфонами для цього користуються 10 млн осіб, планшети використовують 2,6 млн жителів України. Жінок серед цієї аудиторії на 2% більша за чоловіків. Українська інтернет-аудиторія доволі молода — 51% користувачів складають люди віком від 14 до 34 років.

Інші цікаві цифри із дослідження

Кожен третій українець, який користується інтернетом, має вищу освіту. 59% аудиторії інтернет-ресурсів щодня дивляться телебачення, при цьому 12% не переглядають телеканали взагалі.

Трійця беззаперечних лідерів у списку нацвідвідуваніших сайтів — це Google (91%), YouTube (72%) та Facebook (56% аудиторії). натомість свого часу популярна соцмережа VK.com опинилася на 5 місці із 36% аудиторії. Суттєвий перерозподіл уподобань українців в інтернеті відбувся після запровадження санкцій проти низкиУ червні 2017-го інтернетом користувалися 22 млн українців 1VK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки іноземних компаній, що є податковими резидентами країни-агресора або мають там материнські (керуючі) юридичні особи.

Як українці користуються онлайн-магазинами

Динамічність українського ринку електронної комерції є істотноюУ червні 2017-го інтернетом користувалися 22 млн українців 2Їжа інтернетом — реалії онлайн-продажу в українських FMCG-мережах: згідно із різними оцінками, в 2016 році обсяги інтернет-торгівлі в Україні зросли на 30-50%. За прогнозами групи EVO, 2017 рік принесе зростання ще на 1/3 — в грошовому еквіваленті ринок сягне 50 млрд грн. Серед лідерів купівлі через інтернет для українських споживачів — побутова техніка, електроніка, одяг та взуття. А от продаж харчування через інтернет в Україні поки що відстає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: