fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

VK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки

VK.ru, Ok.ru, «Jandeks» ta Mail.ru zablokujuť v Ukraїni na 3 roky
Згідно з Указом Президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"», обмежувальні санкції передбачають блокування доступу до низки популярних ресурсів північно-східного сусіда.
Zgidno z Ukazom Prezydenta Ukraїny №133/2017 «Pro rišennja Rady nacionaľnoї bezpeky i oborony Ukraїny vid 28 kvitnja 2017 roku "Pro zastosuvannja personaľnyh speciaľnyh ekonomičnyh ta inšyh obmežuvaľnyh zahodiv (sankcij)"», obmežuvaľni sankciї peredbačajuť blokuvannja dostupu do nyzky populjarnyh resursiv pivnično-shidnogo susida.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Указ, що набуває чинності із 15 травня поточного року, передбачає заборону інтернет-провайдерам в Україні надання послуг з доступу користувачам до ресурсів сервісів Mail.ru, ВКонтакті, Одноклассники, а також під санкції потрапила компанія Yandex та розробники антивірусів Лабораторія Касперського та Dr. Web. Де можна побачити повний перелік компаній і сервісів північного сусіда, що потрапили під санкції. З повним списком компаній та сервісів можна ознайомитися в додатку із реєстром юридичних осіб, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції) в Україні, опублікований на сайті Глави держави. Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Відповідний указ опублікований 15 травня на сайті Глави держави. Також оприлюднено список фізичних та юридичних осіб, проти яких застосовані санкції. У переліку значаться 1228 фізичних осіб та 468 — юридичних. Строк санкцій — три календарних роки. Під санкції потрапили не лише телеком- та IT-компанії, але й банки, авіаперевізники, комерційні установи, фінансові організації. Які санкції передбачено стосовно ВКонтакті. Зокрема, стосовно соцмережі ВКонтакті передбачено не лише обмеження досупу від провайдерів, але й: блокування активів - тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном; обмеження торговельних операцій; запобігання виведенню капіталів за межі України; зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань. Чи передбачено санкції стосовно української дочки Яндекса. Так, під санкції потрапить і дочірня компанія. Пакет санкцій тривалістю у три роки із повним обмеженням фінансової діяльності та блокуванням доступу до всіх сервісів компанії на території України включає також і Товариство з обмеженою відповідальністю Яндекс.Україна із офісом за адресою: 04070, м.Київ, вул. П.Сагайдачного /Ігорівська, 10/5, ЄДРПОУ 33942824 (про це йдеться у додатку до Указу Президента України). Бухгалтерам та менеджерам приготуватися. Під дію санкції також потрапляють 1С (відомий постачальник бухгалтерського програмного забезпечення, яке довгий час ледь не силоміць інсталювали у великих компаніях України) та ABBYY (розробник офісних пакетів для оцифрування та сканування текстів і словників до них). Відтак компаніям доведеться шукати інші сервіси та технології цифрового документообігу.
Реклама 👇 Замовити

Указ, що набуває чинності із 15 травня поточного року, передбачає заборону інтернет-провайдерам в Україні надання послуг з доступу користувачам до ресурсів сервісів Mail.ru, «ВКонтакті», «Одноклассники», а також під санкції потрапила компанія Yandex та розробники антивірусів «Лабораторія Касперського» та Dr. Web.

Де можна побачити повний перелік компаній і сервісів «північного сусіда», що потрапили під санкції

З повним списком компаній та сервісів можна ознайомитися в додатку із реєстром юридичних осіб, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції) в Україні, опублікований на сайті Глави держави.

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Відповідний указ опублікований 15 травня на сайті Глави держави. Також оприлюднено список фізичних та юридичних осіб, проти яких застосовані санкції. У переліку значаться 1228 фізичних осіб та 468 — юридичних. Строк санкцій — три календарних роки. Під санкції потрапили не лише телеком- та IT-компанії, але й банки, авіаперевізники, комерційні установи, фінансові організації.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Які санкції передбачено стосовно «ВКонтакті»

Зокрема, стосовно соцмережі «ВКонтакті» передбачено не лише обмеження досупу від провайдерів, але й:

  • блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном;
  • обмеження торговельних операцій;
  • запобігання виведенню капіталів за межі України;
  • зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань.

Чи передбачено санкції стосовно української «дочки» «Яндекса»

Так, під санкції потрапить і дочірня компанія. Пакет санкцій тривалістю у три роки із повним обмеженням фінансової діяльності та блокуванням доступу до всіх сервісів компанії на території України включає також і Товариство з обмеженою відповідальністю «Яндекс.Україна» із офісом за адресою: 04070, м.Київ, вул. П.Сагайдачного /Ігорівська, 10/5, ЄДРПОУ 33942824 (про це йдеться у додатку до Указу Президента України).

Бухгалтерам та менеджерам приготуватися

Під дію санкції також потрапляють «1С» (відомий постачальник бухгалтерського програмного забезпечення, яке довгий час ледь не силоміць інсталювали у великих компаніях України) та ABBYY (розробник офісних пакетів для оцифрування та сканування текстів і словників до них). Відтак компаніям доведеться шукати інші сервіси та технології цифрового документообігу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

4 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Bulo b krašče vykorystovuvaty ''Golova deržavy'' zamist́ "Glava deržavy"

2
Сергій

Олександре, якою розкладкою ти користуєшся?

3

Приємно вражена. Але дивно, що не заблокували також і Живий Журнал.

4
Сергій

Шкода, що заблокують також яндекс.музика - зручно і якісно

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: