fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна стала першою країною, де поїздки BlaBlaCar доступні з Google Maps

Ukraїna stala peršoju kraїnoju, de poїzdky BlaBlaCar dostupni z Google Maps
Компанія Google об'єднала зусилля з міжнародним сервісом спільних поїздок BlaBlaCar. Маршрути поїздки, оприлюднені на платформі BlaBlaCar, відтепер доступні в мобільному додатку Google Maps
Kompanija Google ob'jednala zusyllja z mižnarodnym servisom spiľnyh poїzdok BlaBlaCar. Maršruty poїzdky, opryljudneni na platformi BlaBlaCar, vidteper dostupni v mobiľnomu dodatku Google Maps
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Першими оцінити можливості такої інтеграції і скористатися новою пропозицією зможуть користувачі України та Бельгії. Як це змінить рівень мобільності пасажирів. Окрім поїздок на автомобілі, велосипеді, громадському транспорті та піших прогулянок, користувачам Google Maps тепер доступний і райдшеринг. Поїздки між містами, запропоновані на платформі BlaBlaCar, інтегровані в секцію видів транспорту, рекомендованих картографічним сервісом Google. Прокладаючи маршрут між містами в мобільному додатку Google Maps, користувачі зможуть порівняти декілька транспортних опцій, — в тому числі і райдшеринг, — та скористатися найбільш зручним для них варіантом. Як це працюватиме. Користувачі, на чиїх смартфонах вже встановлений мобільний додаток BlaBlaCar, будуть перенаправлені на сторінку зі списком доступних поїздок за обраним маршрутом. Ті, у кого додатку немає, будуть автоматично переадресовані в AppStore або Google Play. Що варто знати про BlaBlaCar Влітку 2017 року BlaBlaCar планує побити новий рекорд — 10 млн запропонованих місць на платформі лише у Франції, — країні, де заснований сервіс. Україна, де BlaBlaCar працює менше 4 років, вже стала однією з найбільш швидко зростаючих країн для райдшерингового сервісу. Тільки за 2016-й близько 1 млн українців приєдналося до міжнародної спільноти, а спільні поїздки всередині країни стають все більш популярними. У червні 2017 року українські водії запропонували понад 35 тис місць між Києвом і Одесою. Це еквівалентно перевезенню 30 пасажирськими автобусами щодня. — Співпраця з Google — це чудова новина для всіх користувачів, які зможуть бачити поїздки BlaBlaCar в додатку Google Карти. Це дасть можливість людям обирати найбільш оптимальні варіанти транспорту для подорожей, включаючи доступні і зручні спільні поїздки на автомобілях. Філіп Кайрол. керівник відділу по роботі з партнерами в BlaBlaCar.
20.07.2017,11:30
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Першими оцінити можливості такої інтеграції і скористатися новою пропозицією зможуть користувачі України та Бельгії.

Як це змінить рівень мобільності пасажирів

Окрім поїздок на автомобілі, велосипеді, громадському транспорті та піших прогулянок, користувачам Google Maps тепер доступний і райдшеринг. Поїздки між містами, запропоновані на платформі BlaBlaCarУкраїна стала першою країною, де поїздки BlaBlaCar доступні з Google Maps 16 маркетингових інструментів команди BlaBlaCar, інтегровані в секцію видів транспорту, рекомендованих картографічним сервісом Google.

Прокладаючи маршрут між містами в мобільному додатку Google Maps, користувачі зможуть порівняти декілька транспортних опцій, — в тому числі і райдшеринг, — та скористатися найбільш зручним для них варіантом.

Як це працюватиме

Користувачі, на чиїх смартфонах вже встановлений мобільний додаток BlaBlaCar, будуть перенаправлені на сторінку зі списком доступних поїздок за обраним маршрутом. Ті, у кого додатку немає, будуть автоматично переадресовані в AppStore або Google Play.

Що варто знати про BlaBlaCarУкраїна стала першою країною, де поїздки BlaBlaCar доступні з Google Maps 2Фредерік Мазелла, засновник BlaBlaCar — про сучасну освіту

Влітку 2017 року BlaBlaCar планує побити новий рекорд — 10 млн запропонованих місць на платформі лише у Франції, — країні, де заснований сервіс.

Україна, де BlaBlaCar працює менше 4 років, вже стала однією з найбільш швидко зростаючих країн для райдшерингового сервісу. Тільки за 2016-й близько 1 млн українців приєдналося до міжнародної спільноти, а спільні поїздки всередині країни стають все більш популярними. У червні 2017 року українські водії запропонували понад 35 тис місць між Києвом і Одесою. Це еквівалентно перевезенню 30 пасажирськими автобусами щодня.

— Співпраця з Google — це чудова новина для всіх користувачів, які зможуть бачити поїздки BlaBlaCar в додатку Google Карти. Це дасть можливість людям обирати найбільш оптимальні варіанти транспорту для подорожей, включаючи доступні і зручні спільні поїздки на автомобілях

Філіп Кайрол, керівник відділу по роботі з партнерами в BlaBlaCar

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: