fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Instagram та Facebook набирають обертів серед українців

Instagram ta Facebook nabyrajuť obertiv sered ukraїnciv
За минулих півтора місяці спостерігається різке зростання користувачів Instagram та Facebook. Тепер тут налічується 11 млн українців, хоч ще ще на початку травня ця цифра становила 7,5 млн
Za mynulyh pivtora misjaci sposterigajeťsja rizke zrostannja korystuvačiv Instagram ta Facebook. Teper tut naličujeťsja 11 mln ukraїnciv, hoč šče šče na počatku travnja cja cyfra stanovyla 7,5 mln
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська аудиторія Instagram за останніх півтора місяці зросла з 3,8 млн до 5,6 млн користувачів. Про це свідчать дані внутрішньої статистики для рекламодавців. Про що говорить статистика. В перший тиждень після блокування доступу до низки популярних ресурсів в Україні, був сильний пік в кількості нових реєстрацій. Рекорд в 9 млн зареєстрованих користувачів на Facebook був 19 червня. Але за останній тиждень кількість українців у соцмережі зменшилась на 100 тис. Статистика Facebook зараховує до користувачів цієї соцмережі лише тих, хто хоча б раз протягом останніх 30 днів був залогінений в сервіс. Аналогічно рахуються й користувачі візуальної соцмережі для мобільних фотографій. Як свідчать дані Facebook, загальна унікальна аудиторія Facebook та Instagram в Україні наразі складає 11 млн. З них обома сервісами користується 3,3 мільйони українців. Цікаво, що сумарна унікальна аудиторія Instagram та Facebook ще на початку травня становила 7,5 млн користувачів. Тобто з моменту введення санкцій, унікальна аудиторія обох сервісів приросла на 3,5 млн.
Реклама 👇 Замовити

Українська аудиторія Instagram за останніх півтора місяці зросла з 3,8 млн до 5,6 млн користувачів. Про це свідчать дані внутрішньої статистики для рекламодавців.

Про що говорить статистика

В перший тиждень після блокування доступуInstagram та Facebook набирають обертів серед українців 1VK.ru, Ok.ru, «Яндекс» та Mail.ru заблокують в Україні на 3 роки до низки популярних ресурсів в Україні, був сильний пік в кількості нових реєстрацій. Рекорд в 9 млн зареєстрованих користувачів на FacebookInstagram та Facebook набирають обертів серед українців 2Українська аудиторія Facebook зросла на 1,5 млн був 19 червня. Але за останній тиждень кількість українців у соцмережі зменшилась на 100 тис. Статистика Facebook зараховує до користувачів цієї соцмережі лише тих, хто хоча б раз протягом останніх 30 днів був залогінений в сервіс. Аналогічно рахуються й користувачі візуальної соцмережі для мобільних фотографій.

Як свідчать дані Facebook, загальна унікальна аудиторія Facebook та Instagram в Україні наразі складає 11 млн. З них обома сервісами користується 3,3 мільйони українців. Цікаво, що сумарна унікальна аудиторія Instagram та Facebook ще на початку травня становила 7,5 млн користувачів. Тобто з моменту введення санкцій, унікальна аудиторія обох сервісів приросла на 3,5 млн.

Джерело: Watcher

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: