Facebook Messenger запустив рекламні інструменти

Čytaty latynkoju
Facebook Messenger запустив рекламні інструменти

Оскільки люди і так активно користуються Facebook Messenger для роботи та бізнес-цілей, а не лише для особистого спілкування, компанія вирішила розширити рекламні можливості за рахунок показу оголошень у чатах.

Які саме оголошення можна буде розмістити

Набір рекламних оголошень для брендів та компаній включає низку нових форматів.

  • Messenger Ads – це рекламні оголошення в домашній вкладці месенджера. При торканні екрана користувач буде переходити на цільову сторінку оголошення або на заданий заздалегідь чат у Facebook.
  • Click to Ads – персоналізовані рекламні повідомлення, після яких люди потраплятимуть на посадкові сторінки чи чати. Такий тип оголошень можна використовувати в FacebookInstagram та Facebook набирають обертів серед українців, Instagram або Messenger.
  • Sponsored Messages – повторне ініціювання спілкування представників компанії, проекту чи бренду із конкретними людьми.

Оприлюднення нових можливостей почалося 11 липня. Впродовж кількох наступних місяців програма охопить низку нових користувачів, а також доступ до нових оголошень буде надано через рекламні інтерфейси Power Editor та Ads Manager.