fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Австралійці розробили власний blockchain — швидший за Bitcoin

Avstralijci rozrobyly vlasnyj blockchain — švydšyj za Bitcoin
Дослідники із Університету Сіднея (USYD) працюють над новим blockchain під кодовою назвою Red Belly — мета проекту полягає у створенні революційних підходів до транзакцій та фінансових операцій на рівні світової економіки
Doslidnyky iz Universytetu Sidneja (USYD) pracjujuť nad novym blockchain pid kodovoju nazvoju Red Belly — meta proektu poljagaje u stvorenni revoljucijnyh pidhodiv do tranzakcij ta finansovyh operacij na rivni svitovoї ekonomiky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому полягає новизна. Розробку названо на честь однієї із найнебезпечніших змій Австралії. За нею стоїть Школа інформаційних технологій Сіднейського університету. Основним завданням розробки є створення безперервного надійного потоку передачі цифрових валют набагато швидше, аніж це роблять сучасні платіжні компанії та системи. За словами академіка університету доктора Вінсента Грамолі, при тестових запусках новий blockchain показав швидкість у 440 тис транзакцій на секунду на 100 компютерах. Для порівняння — мережа платіжної системи Visa на пікових значеннях сягає 56 тис транзакцій на секунду. Bitcoin — близько 7 транзакцій за секунду. Що варто знати про цю технологію. Blockchain — розподілена технологія, найбільш відома завдяки роботі криптовалюти Bitcoin. Передача цифрових валют, активів чи інших платіжних даних до наступної ланки при роботі blockhain відбувається за умови погодження та верифікації попередніх блоків. За словами творців Red Belly Blockchain, цей блокчейн стане першим, який працюватиме і для публічних, і для приватних цілей. Це дасть змогу будувати і p2p-сервіси, і промислові мережі із обмеженим колом користувачів, і публічно доступні мережі віртуальних розрахунків. Відмінності австралійської розробки. На відміну від публічно доступних блокчейнів, автралійський не використовує форки для ланцюжка блоків. Тому він не ризикує розпадатися і уповільнюватися в процесі транзакцій. Це дає змогу обробляти сотні тисяч транзакцій протягом секунди від майже необмеженої кількості користувачів. Таким чином горизонтальне масштабування операцій із цифровими активами буде відбуватися одночасно із підвищенням їхньої надійності. Плани розробників. Наступною стадією для Red Belly Blockchain стане розробка рекомендаційної системи для автоматизації відбору учасників мережі операцій. В подальшому тезнологію використовуватимуть для роботи в тому числі і над бюджетом Австралії у 2017-2018 роках. Зараз австралійські компанії активно впроваджують blockchain-технології у своїй роботі. Україна теж не відстає: нещодавно стало відомо про запуск першого державного аукціону на основі blockchain.
Реклама 👇 Замовити

В чому полягає новизна

Розробку названо на честь однієї із найнебезпечніших змій Австралії. За нею стоїть Школа інформаційних технологій Сіднейського університету. Основним завданням розробки є створення безперервного надійного потоку передачі цифрових валют набагато швидше, аніж це роблять сучасні платіжні компанії та системи.

За словами академіка університету доктора Вінсента Грамолі, при тестових запусках новий blockchain показав швидкість у 440 тис транзакцій на секунду на 100 комп’ютерах. Для порівняння — мережа платіжної системи Visa на пікових значеннях сягає 56 тис транзакцій на секунду. Bitcoin — близько 7 транзакцій за секунду.

Що варто знати про цю технологію

Blockchain — розподілена технологія, найбільш відомаАвстралійці розробили власний blockchain — швидший за Bitcoin 1Що таке blockchain і для чого він потрібен завдяки роботі криптовалюти Bitcoin. Передача цифрових валют, активів чи інших платіжних даних до наступної ланки при роботі blockhain відбувається за умови погодження та верифікації попередніх блоків. За словами творців Red Belly Blockchain, цей блокчейн стане першим, який працюватиме і для публічних, і для приватних цілей. Це дасть змогу будувати і p2p-сервіси, і промислові мережі із обмеженим колом користувачів, і публічно доступні мережі віртуальних розрахунків.

Відмінності австралійської розробки

На відміну від публічно доступних блокчейнів, автралійський не використовує форки для ланцюжка блоків. Тому він не ризикує «розпадатися» і уповільнюватися в процесі транзакцій. Це дає змогу обробляти сотні тисяч транзакцій протягом секунди від майже необмеженої кількості користувачів. Таким чином горизонтальне масштабування операцій із цифровими активами буде відбуватися одночасно із підвищенням їхньої надійності.

Плани розробників

Наступною стадією для Red Belly Blockchain стане розробка рекомендаційної системи для автоматизації відбору учасників мережі операцій. В подальшому тезнологію використовуватимуть для роботи в тому числі і над бюджетом Австралії у 2017-2018 роках. Зараз австралійські компанії активно впроваджують blockchain-технології у своїй роботі. Україна теж не відстає: нещодавно стало відомо про запуск першого державного аукціонуАвстралійці розробили власний blockchain — швидший за Bitcoin 2Конфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон на основі blockchain.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: