fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні усунуто перешкоди для ринку мобільних платежів

V Ukraїni usunuto pereškody dlja rynku mobiľnyh plateživ
Законодавчі зміни відбулися в Україні щодо ринку мобільних платежів. Урегульовано податкову базу, що дасть змогу стимулювати цей сегмент та отримати додаткові можливості для малого та середнього бізнесу, а також розвитку мобільної комерції
Zakonodavči zminy vidbulysja v Ukraїni ščodo rynku mobiľnyh plateživ. Ureguľovano podatkovu bazu, ščo dasť zmogu stymuljuvaty cej segment ta otrymaty dodatkovi možlyvosti dlja malogo ta seredńogo biznesu, a takož rozvytku mobiľnoї komerciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український уряд урегулював питання повернення невикористаних коштів абонентам — це знімає перешкоди для розвитку розрахунків за допомогою мобільників. Раніше на такі платежі додатково нараховувалися збори до Пенсійного фонду. На часі дізнатися більше про законодавчі зміни на ринку мобільних платежів. Що зміниться у сфері мобільних платежів. Доповідна записка до нового документу від КабМіну містить розяснення щодо порядку повернення оплати за використаними та невикористаними послугами — а також зміни щодо звітності в рамках розвитку ринку мобільних оплат за послугит та товари в Україні. Які перспективи цього сегменту ринку. Автори документу також зазначають, що ринок мобільних платежів в Україні в найближчі 2 роки оцінюється у $668 млн на рік. Також серед очікувань урядовців щодо розбудови m-commerce — детенізація економіки та перехід на новий рівень безготівкових операцій та збільшення середньодобових залишків на мобільних рахунках до 3 млрд грн. Це складе 5% залишків банківської системи.
Реклама 👇 Замовити

Український уряд урегулював питання повернення невикористаних коштів абонентам — це знімає перешкоди для розвитку розрахунків за допомогою мобільників. Раніше на такі платежі додатково нараховувалися збори до Пенсійного фонду. На часі дізнатися більше про законодавчі зміни на ринку мобільних платежів.

Що зміниться у сфері мобільних платежів

Доповідна записка до нового документу від КабМіну містить роз’яснення щодо порядку повернення оплати за використаними та невикористаними послугами — а також зміни щодо звітності в рамках розвитку ринку мобільних оплат за послугит та товари в Україні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Які перспективи цього сегменту ринку

Автори документу також зазначають, що ринок мобільних платежів в Україні в найближчі 2 роки оцінюється у $668 млн на рік. Також серед очікувань урядовців щодо розбудови m-commerce — детенізація економіки та перехід на новий рівень безготівкових операцій та збільшення середньодобових залишків на мобільних рахунках до 3 млрд грн. Це складе 5% залишків банківської системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: