fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Рівному зоопарк запровадив мобільні внески

U Rivnomu zoopark zaprovadyv mobiľni vnesky
Директор рівненського зоопарку Олег Павлюк зазначає, що навіть 5 грн, перераховані від любителів тварин, допоможуть забезпечити комфортні умови для жителів зоопарку. Наразі кошти збирають на новий вольєр для пуми з дитинчам
Dyrektor rivnenśkogo zooparku Oleg Pavljuk zaznačaje, ščo naviť 5 grn, pererahovani vid ljubyteliv tvaryn, dopomožuť zabezpečyty komfortni umovy dlja žyteliv zooparku. Narazi košty zbyrajuť na novyj voľjer dlja pumy z dytynčam
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рівненський зоопарк став першим в Україні, де впровадили нову технологію QR-платежів через додаток Privat24. Таким чином ПриватБанк запропонував благодійникам зоопарку робити пожертвування технологічно, швидко і зручно. На часі дізнатися про нові можливості у Рівному. Як можна буде допомогти тваринам зі смартфону у Рівному. Варто лише мати мобільний додаток Privat24, де потрібно вибрати функцію сканер QR, технологія запрограмована на стандартний платіж 5 грн. Допомогти рівенському зоопарку можна тут:     Директор рівненського зоопарку Олег Павлюк зазначає, що підтримка роботи зоопарку — це не тільки щоденна копітка робота, але і постійна необхідність в коштах. Тому навіть невелика сума, перерахована від небайдужих громадян, допоможуть забезпечити комфортні умови для тварин. Грошей для зоопарку ми потребуємо постійно. Особливо, коли є незаплановані витрати. Так, минулого тижня у нас народився малюк пуми. Дитинча живе і здорове, але ми розуміємо, що йому і мамі потрібен спокій та новий вольєр.Тому ми повісимо QR-код біля вольєру і проведемо акцію для збору коштів на будівництво нового.. Олег Павлюк. директор Рівенського зоопарку. У банку також повідомили, що скоро можна буде розраховуватися за вхід у звіринець за допомогою QR-коду, що дозволить знизити навантаження на каси і зменшити черги.

Рівненський зоопарк став першим в Україні, де впровадили нову технологію QR-платежів через додаток Privat24. Таким чином «ПриватБанк»У Рівному зоопарк запровадив мобільні внески 1Запущено новий інтерфейс «Приват24 для бізнесу» запропонував благодійникам зоопарку робити пожертвування технологічно, швидко і зручно. На часі дізнатися про нові можливості у Рівному.

Як можна буде допомогти тваринам зі смартфону у Рівному

Варто лише мати мобільний додаток Privat24, де потрібно вибрати функцію сканер QR, технологія запрограмована на стандартний платіж 5 грн. Допомогти рівенському зоопарку можна тут:

 

У Рівному зоопарк запровадив мобільні внески 2

 

Директор рівненського зоопарку Олег Павлюк зазначає, що підтримка роботи зоопарку — це не тільки щоденна копітка робота, але і постійна необхідність в коштах. Тому навіть невелика сума, перерахована від небайдужих громадян, допоможуть забезпечити комфортні умови для тварин.

Грошей для зоопарку ми потребуємо постійно. Особливо, коли є незаплановані витрати. Так, минулого тижня у нас народився малюк пуми. Дитинча живе і здорове, але ми розуміємо, що йому і мамі потрібен спокій та новий вольєр.Тому ми повісимо QR-код біля вольєру і проведемо акцію для збору коштів на будівництво нового.

Олег Павлюк, директор Рівенського зоопарку

У банку також повідомили, що скоро можна буде розраховуватися за вхід у звіринець за допомогою QR-коду, що дозволить знизити навантаження на каси і зменшити черги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: