У Рівному зоопарк запровадив мобільні внески

Čytaty latynkoju
У Рівному зоопарк запровадив мобільні внески

Рівненський зоопарк став першим в Україні, де впровадили нову технологію QR-платежів через додаток Privat24. Таким чином «ПриватБанк»Запущено новий інтерфейс «Приват24 для бізнесу» запропонував благодійникам зоопарку робити пожертвування технологічно, швидко і зручно. На часі дізнатися про нові можливості у Рівному.

Як можна буде допомогти тваринам зі смартфону у Рівному

Варто лише мати мобільний додаток Privat24, де потрібно вибрати функцію сканер QR, технологія запрограмована на стандартний платіж 5 грн. Допомогти рівенському зоопарку можна тут:

 

 

Директор рівненського зоопарку Олег Павлюк зазначає, що підтримка роботи зоопарку — це не тільки щоденна копітка робота, але і постійна необхідність в коштах. Тому навіть невелика сума, перерахована від небайдужих громадян, допоможуть забезпечити комфортні умови для тварин.

Грошей для зоопарку ми потребуємо постійно. Особливо, коли є незаплановані витрати. Так, минулого тижня у нас народився малюк пуми. Дитинча живе і здорове, але ми розуміємо, що йому і мамі потрібен спокій та новий вольєр.Тому ми повісимо QR-код біля вольєру і проведемо акцію для збору коштів на будівництво нового.

Олег Павлюк, директор Рівенського зоопарку

У банку також повідомили, що скоро можна буде розраховуватися за вхід у звіринець за допомогою QR-коду, що дозволить знизити навантаження на каси і зменшити черги.