fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запущено новий інтерфейс «Приват24 для бізнесу»

Zapuščeno novyj interfejs «Pryvat24 dlja biznesu»
«ПриватБанк» представив новий інтерфейс для сервісу «Приват24 для бізнесу». Користувачі отримали новий дизайн та магазин послуг, схожий за інтерфейсним рішенням на аналогічні магазини додатків в App Store та Google Play.
«PryvatBank» predstavyv novyj interfejs dlja servisu «Pryvat24 dlja biznesu». Korystuvači otrymaly novyj dyzajn ta magazyn poslug, shožyj za interfejsnym rišennjam na analogični magazyny dodatkiv v App Store ta Google Play.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інновації у роботі з юридичними особами тепер відображені в інтерфейсі — Приват24 для бізнесу запрацював з оновленим виглядом сайту для користувачів. Основні особливості оновленого Приват24. Новий вигляд сервісу від ПриватБанку вже доступний для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, котрі працюють в Україні. Клієнти отримали мінімалістичний дизайн, де кожна послуга представлена окремою кнопкою, розташованою на головному екрані. Також є вкладки для віджетів та керування послугами, які поки що неактивні. Вочевидь, зміна інтерфейсу є логічним продовженням редизайну, який минулого місяця відбувся для терміналів обслуговування ПриватБанк по всій Україні. Меню стало значно лаконічнішим, оскільки більшість функцій трансформувались у кнопки та віджети, а також додатки для використання.
12.06.2017,11:52
0
Pixabay, CC

Інновації у роботі з юридичними особами тепер відображені в інтерфейсі — «Приват24 для бізнесу» запрацював з оновленим виглядом сайту для користувачів.

Основні особливості оновленого Приват24

Новий вигляд сервісу від ПриватБанку вже доступний для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, котрі працюють в Україні. Клієнти отримали мінімалістичний дизайн, де кожна послуга представлена окремою кнопкою, розташованою на головному екрані. Також є вкладки для віджетів та керування послугами, які поки що неактивні. Вочевидь, зміна інтерфейсу є логічним продовженням редизайну, який минулого місяця відбувся для терміналів обслуговування «ПриватБанк» по всій Україні.

Запущено новий інтерфейс «Приват24 для бізнесу» 1

Меню стало значно лаконічнішим, оскільки більшість функцій трансформувались у кнопки та віджети, а також додатки для використання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: