fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Білоруси купили українців через Америку — угода із придбання Stanfy

Bilorusy kupyly ukraїnciv čerez Ameryku — ugoda iz prydbannja Stanfy
Intellectsoft, американська IT-компанія з білоруським корінням та головним офісом розробки у Мінську, купила студію-розробника Stanfy, в якої українське коріння та клієнти у Долині. Співзасновник Intellectsoft Артем Козел каже, що придбання студії — черговий крок до виходу на біржу у 2020 році. Компанію також залишать наймані «топи», а на їхнє місце прийдуть співзасновники
Intellectsoft, amerykanśka IT-kompanija z biloruśkym korinnjam ta golovnym ofisom rozrobky u Minśku, kupyla studiju-rozrobnyka Stanfy, v jakoї ukraїnśke korinnja ta klijenty u Dolyni. Spivzasnovnyk Intellectsoft Artem Kozel kaže, ščo prydbannja studiї — čergovyj krok do vyhodu na biržu u 2020 roci. Kompaniju takož zalyšať najmani «topy», a na їhnje misce pryjduť spivzasnovnyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап Stanfy розпочався 12 років тому у Києві із сайта-бібліотеки лабораторних робіт — аж поки доріс до найпомітнішого гравця на ринку розробки мобільних додатків. Штаб-квартира команди знаходиться у Сан-Франциско, а серед новинок — чат-бот в рамках проекту Golden State Warriors​, презентований на щорічній конференції F8 від Facebook. Головне, що варто знати про угоди Intellectsoft . Це — вже третя угода зі стартапами з Кремнієвої Долини. У 2015 році компанія придбала Mobile Roadie — вкрай успішний конструктор мобільних додатків. Рік потому було куплено Meople.net — білоруська розробка, яка стала частиною програмного начиння для автівок Ford. Компанія Intellectsoft була заснована у Мінську 10 років тому — нині має офіси в Долині, Лондоні, Осло та Києві, маючи в портфоліо  проекти для Universal Pictures, Harley-Davidson, NHS, World of Tanks та низки інших. Загальний штат компанії — 250 осіб. Головне про Stanfy. У Stanfy працює 20 осіб із досвідом та глибинними експертними напрацюваннями — зокрема, за тими ж чат-ботами, штучним інтелектом та інтелектуальними рішеннями в сфері IoT. Співзасновники компанії — Павло Башмаков, Андрій Гаркавий, Олександр Тищенко з України. Зараз усі живуть і працюють у Сан-Франциско, три минулих роки команда старанно нарощувала портфоліо та експертизу. Серед клієнтів — чимало відомих стартапів із Долини. Як довго тривали перемовини. За словами співзасновника Intellectsoft, перемовини тривали 4-5 місяців, допоки сторони не досягли спільного бачення подальших дій. Артем Козел переконаний: разом обидві команди зможуть доповнити та спільно використовувати свою різнопланову експертизу за технологіями та бізнесовими напрацюваннями.
Реклама 👇 Замовити

Стартап Stanfy розпочався 12 років тому у Києві із сайта-бібліотеки лабораторних робіт — аж поки доріс до найпомітнішого гравця на ринку розробки мобільних додатків. Штаб-квартира команди знаходиться у Сан-Франциско, а серед новинок — чат-бот в рамках проекту Golden State Warriors​, презентований на щорічній конференції F8 від Facebook.

Головне, що варто знати про угоди Intellectsoft 

Це — вже третя угода зі стартапами з Кремнієвої ДолиниБілоруси купили українців через Америку — угода із придбання Stanfy 1Той, кого читає Цукерберґ. У 2015 році компанія придбала Mobile Roadie — вкрай успішний конструктор мобільних додатків. Рік потому було куплено Meople.net — білоруська розробка, яка стала частиною програмного «начиння» для автівок Ford. Компанія Intellectsoft була заснована у Мінську 10 років тому — нині має офіси в Долині, Лондоні, Осло та Києві, маючи в портфоліо  проекти для Universal Pictures, Harley-Davidson, NHS, World of Tanks та низки інших. Загальний штат компанії — 250 осіб.

Головне про Stanfy

У Stanfy працює 20 осіб із досвідом та глибинними експертними напрацюваннями — зокрема, за тими ж чат-ботами, штучним інтелектом та інтелектуальними рішеннями в сфері IoT.

Співзасновники компанії — Павло Башмаков, Андрій Гаркавий, Олександр Тищенко з України. Зараз усі живуть і працюють у Сан-Франциско, три минулих роки команда старанно нарощувала портфоліо та експертизу. Серед клієнтів — чимало відомих стартапів із Долини.

Як довго тривали перемовини

За словами співзасновника Intellectsoft, перемовини тривали 4-5 місяців, допоки сторони не досягли спільного бачення подальших дій. Артем Козел переконаний: разом обидві команди зможуть доповнити та спільно використовувати свою різнопланову експертизу за технологіями та бізнесовими напрацюваннями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: