Білоруси купили українців через Америку — угода із придбання Stanfy

Čytaty latynkoju
Білоруси купили українців через Америку — угода із придбання Stanfy

Стартап Stanfy розпочався 12 років тому у Києві із сайта-бібліотеки лабораторних робіт — аж поки доріс до найпомітнішого гравця на ринку розробки мобільних додатків. Штаб-квартира команди знаходиться у Сан-Франциско, а серед новинок — чат-бот в рамках проекту Golden State Warriors​, презентований на щорічній конференції F8 від Facebook.

Головне, що варто знати про угоди Intellectsoft 

Це — вже третя угода зі стартапами з Кремнієвої ДолиниТой, кого читає Цукерберґ. У 2015 році компанія придбала Mobile Roadie — вкрай успішний конструктор мобільних додатків. Рік потому було куплено Meople.net — білоруська розробка, яка стала частиною програмного «начиння» для автівок Ford. Компанія Intellectsoft була заснована у Мінську 10 років тому — нині має офіси в Долині, Лондоні, Осло та Києві, маючи в портфоліо  проекти для Universal Pictures, Harley-Davidson, NHS, World of Tanks та низки інших. Загальний штат компанії — 250 осіб.

Головне про Stanfy

У Stanfy працює 20 осіб із досвідом та глибинними експертними напрацюваннями — зокрема, за тими ж чат-ботами, штучним інтелектом та інтелектуальними рішеннями в сфері IoT.

Співзасновники компанії — Павло Башмаков, Андрій Гаркавий, Олександр Тищенко з України. Зараз усі живуть і працюють у Сан-Франциско, три минулих роки команда старанно нарощувала портфоліо та експертизу. Серед клієнтів — чимало відомих стартапів із Долини.

Як довго тривали перемовини

За словами співзасновника Intellectsoft, перемовини тривали 4-5 місяців, допоки сторони не досягли спільного бачення подальших дій. Артем Козел переконаний: разом обидві команди зможуть доповнити та спільно використовувати свою різнопланову експертизу за технологіями та бізнесовими напрацюваннями.