Проаналізувавши дані KANTAR TNS CMeter за другий день після оголошення про блокування російських ресурсів, представники аналітичної компанії заявили про стале зростання охоплень Facebook. Соціальна мережа Google+ теж посилила позиції і майже подвоїла денне охоплення.
Як змінилася картина в регіонах
Цікавим є також регіональний розподіл такого приросту, найбільше Facebook приростає на Сході, через початково нижчі показники, ідентична ситуація з Ukr.net. Найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років, що і дають найбільший приріст в аудиторії Facebook. Поки ця категорія користувачів обійшла увагою Ukr.net.
Уся увага — на сервіси браузера Opera
Opera.com продовжує бити рекорди по зростанню охоплень, при цьому найбільше зростання спостерігається у аудиторії 46+.
Чи відбився стрибок на відвідуваності онлайн-медіа
За зменшенням охоплення ЗМІ видно, що інформаційний ажіотаж пішов на спад.
Як проводилося дане дослідження
Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:
- Site-centric лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
- Frame-centric лічильники встановлені не на сайті, а в розіграші банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів
- User-centric панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.
- Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.