fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Економіка України зростає — +2,4% для ВВП

Ekonomika Ukraїny zrostaje — +2,4% dlja VVP
Зростання пришвидшила активізація діяльності у сфері послуг, а також збільшення внутрішнього і зовнішнього попиту, кажуть у Міністерстві економрозвитку. До кінця 2017-го очікується ріст ВВП на рівні 1,8%
Zrostannja pryšvydšyla aktyvizacija dijaľnosti u sferi poslug, a takož zbiľšennja vnutrišńogo i zovnišńogo popytu, kažuť u Ministerstvi ekonomrozvytku. Do kincja 2017-go očikujeťsja rist VVP na rivni 1,8%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Попри низку проблем із веденням реформ, триває поступове економічне зростання України. Про це свідчать статистичні дані, надані українським урядом та міжнародними спостерігачами. Згідно даних, отриманих у першому кварталі 2017 року, економіка України зберігає позитивну динаміку. У січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про тенденцію повідомили у Державній службі статистики України. На часі дізнатися докладніше про показники української економіки. Передумови позитивного росту економіки. За оцінкою Мінекономрозвитку, зростання пришвидшила активізація діяльності у сфері послуг, не зважаючи на від’ємну динаміку сільського господарства та промисловості. Позитивна тенденція підтримувалась не лише внутрішнім попитом, а й зовнішнім, який отримав поштовх в умовах сприятливої цінової кон’юнктури на ключових для України товарних ринках. Вважається, що зріст в економіці викликаний також підвищенням заробітних плат, поступовою стабілізацією національної валюти та продовженням процесів реформування економіки. Найбільш наочно це демонструє приріст валового внутрішнього продукту (ВВП). Виклики економічної стабільності в Україні. Транспортна блокада Донбасу позначилася на незначному скороченні реального ВВП (на 0,3%), порівняно з 4 кварталом 2016 року. Фахівці  Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України переконані, що припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення не вплине на економічне зростання в цілому. В кінці року очікується продовження позитивної динаміки ВВП на рівні 1,8 (±0,2)%.
Реклама 👇 Замовити

Попри низку проблем із веденням реформ, триває поступове економічне зростання України. Про це свідчать статистичні дані, надані українським урядом та міжнародними спостерігачами. Згідно даних, отриманих у першому кварталі 2017 року, економіка України зберігає позитивну динаміку. У січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про тенденцію повідомили у Державній службі статистики України. На часі дізнатися докладніше про показники української економіки.

Передумови позитивного росту економіки

За оцінкою Мінекономрозвитку, зростання пришвидшила активізація діяльності у сфері послуг, не зважаючи на від’ємну динаміку сільського господарства та промисловості. Позитивна тенденція підтримувалась не лише внутрішнім попитом, а й зовнішнім, який отримав поштовх в умовах сприятливої цінової кон’юнктури на ключових для України товарних ринках.

Вважається, що зріст в економіці викликаний також підвищенням заробітних плат, поступовою стабілізацією національної валюти та продовженням процесів реформування економіки. Найбільш наочно це демонструє приріст валового внутрішнього продукту (ВВП).

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Виклики економічної стабільності в Україні

Транспортна блокада Донбасу позначилася на незначному скороченні реального ВВП (на 0,3%), порівняно з 4 кварталом 2016 року. Фахівці  Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України переконані, що припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення не вплине на економічне зростання в цілому.

В кінці року очікується продовження позитивної динаміки ВВП на рівні 1,8 (±0,2)%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: