Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Економіка України зростає — +2,4% для ВВП

Ekonomika Ukraїny zrostaje — +2,4% dlja VVP

Зростання пришвидшила активізація діяльності у сфері послуг, а також збільшення внутрішнього і зовнішнього попиту, кажуть у Міністерстві економрозвитку. До кінця 2017-го очікується ріст ВВП на рівні 1,8%
Zrostannja pryšvydšyla aktyvizacija dijaľnosti u sferi poslug, a takož zbiľšennja vnutrišńogo i zovnišńogo popytu, kažuť u Ministerstvi ekonomrozvytku. Do kincja 2017-go očikujeťsja rist VVP na rivni 1,8%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно даних, отриманих у першому кварталі 2017 року, економіка України зберігає позитивну динаміку. У січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про тенденцію повідомили у Державній службі статистики України. Передумови позитивного росту економіки. За оцінкою Мінекономрозвитку, зростання пришвидшила активізація діяльності у сфері послуг, не зважаючи на від’ємну динаміку сільського господарства та промисловості. Позитивна тенденція підтримувалась не лише внутрішнім попитом, а й зовнішнім, який отримав поштовх в умовах сприятливої цінової кон’юнктури на ключових для України товарних ринках. Вважається, що зріст в економіці викликаний також підвищенням заробітних плат, поступовою стабілізацією національної валюти та продовженням процесів реформування економіки. Виклики економічної стабільності в Україні. Транспортна блокада Донбасу позначилася на незначному скороченні реального ВВП (на 0,3%), порівняно з 4 кварталом 2016 року. Фахівці  Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України переконані, що припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення не вплине на економічне зростання в цілому. В кінці року очікується продовження позитивної динаміки ВВП на  рівні 1,8 (±0,2)%.

Згідно даних, отриманих у першому кварталі 2017 року, економіка України зберігає позитивну динаміку. У січні-березні ВВП зріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про тенденцію повідомили у Державній службі статистики України.

Передумови позитивного росту економіки

За оцінкою Мінекономрозвитку, зростання пришвидшила активізація діяльності у сфері послуг, не зважаючи на від’ємну динаміку сільського господарства та промисловості. Позитивна тенденція підтримувалась не лише внутрішнім попитом, а й зовнішнім, який отримав поштовх в умовах сприятливої цінової кон’юнктури на ключових для України товарних ринках.

Вважається, що зріст в економіці викликаний також підвищенням заробітних плат, поступовою стабілізацією національної валюти та продовженням процесів реформування економіки.

Виклики економічної стабільності в Україні

Транспортна блокада Донбасу позначилася на незначному скороченні реального ВВП (на 0,3%), порівняно з 4 кварталом 2016 року. Фахівці  Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України переконані, що припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення не вплине на економічне зростання в цілому.

В кінці року очікується продовження позитивної динаміки ВВП на  рівні 1,8 (±0,2)%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: