fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одразу три дистрибутиви Linux стануть доступні в онлайн-магазині Microsoft

Odrazu try dystrybutyvy Linux stanuť dostupni v onlajn-magazyni Microsoft
Microsoft вдалася до небаченого кроку: магазин додатків Windows Store пропонуватиме декілкьа дистрибутивів ОС сімейства Linux для встановлення на комп’ютерах із Windows в якості паралельної системи
Microsoft vdalasja do nebačenogo kroku: magazyn dodatkiv Windows Store proponuvatyme dekilka dystrybutyviv OS simejstva Linux dlja vstanovlennja na komp’juterah iz Windows v jakosti paraleľnoї systemy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Прихильники безкоштовних відкритих операційний систем можуть святкувати невеличку перемогу. ОС Microsoft Windows 10 версії Build 2017 буде містити три найбільш популярних дистрибутиви Linux, повідомляють англомовні ЗМІ. На часі дізнатися, як можна буде встановити Linux просто із офіційного магазину Microsoft. Які саме альтернативні ОС запропонують власникам ПК та ноутбуків. Ubuntu, SUSE Linux та Fedora можна буде встановити напряму із Windows Store. Це дозволить запускати та розробляти додатки під Linux на будь-яких ноутбуках із Windows 10. Встановлені Linux-системи будуть запускатися у віртуалізованому середовищі паралельно із Windows. Вони одночасно використовуватимуть  ті ж можливості командного рядка, що й основна система. Навіщо це розробникам дистрибутивів. Поява трьох згаданих вище операційних систем у магазині програм Windows Store також означає, що вони будуть доступні для встановлення та використання у Windows 10S, яку було представлено нещодавно. Це дасть корпорації Microsoft додаткові переваги для застосування у кадровій підготовці інженерів та науковців, які широко застосовують у своєму навчанні та роботі системи на базі відкритого коду. Чи будуть альтернативні ОС інших розробників. Наразі таких даних немає, але вже було представлене альтернативне розробницьке середовище для тих, хто створює додатки для мобільної операційної системи iOS — раніше безпосередня розробка та тестування потребували ноутбуків та пристроїв від Apple. Просування відкритих технологій більшість сучасних корпорацій включили до свого стратегічного плану.
Реклама 👇 Замовити

Прихильники безкоштовних відкритих операційний систем можуть святкувати невеличку перемогу. ОС Microsoft Windows 10 версії Build 2017 буде містити три найбільш популярних дистрибутиви Linux, повідомляють англомовні ЗМІ. На часі дізнатися, як можна буде встановити Linux просто із офіційного магазину Microsoft.

Які саме альтернативні ОС запропонують власникам ПК та ноутбуків

Ubuntu, SUSE Linux та Fedora можна буде встановити напряму із Windows Store. Це дозволить запускати та розробляти додатки під Linux на будь-яких ноутбуках із Windows 10. Встановлені Linux-системи будуть запускатися у віртуалізованому середовищі паралельно із Windows. Вони одночасно використовуватимуть  ті ж можливості командного рядка, що й основна система.

Навіщо це розробникам дистрибутивів

Поява трьох згаданих вище операційних систем у магазині програм Windows Store також означає, що вони будуть доступні для встановлення та використання у Windows 10S, яку було представлено нещодавно. Це дасть корпорації Microsoft додаткові переваги для застосування у кадровій підготовці інженерів та науковців, які широко застосовують у своєму навчанні та роботі системи на базі відкритого коду.

Одразу три дистрибутиви Linux стануть доступні в онлайн-магазині Microsoft 1

Чи будуть альтернативні ОС інших розробників

Наразі таких даних немає, але вже було представлене альтернативне розробницьке середовищеОдразу три дистрибутиви Linux стануть доступні в онлайн-магазині Microsoft 2Microsoft представила новий дизайн Windows та середовище для розробки додатків для тих, хто створює додатки для мобільної операційної системи iOS — раніше безпосередня розробка та тестування потребували ноутбуків та пристроїв від Apple. Просування відкритих технологій більшість сучасних корпорацій включили до свого стратегічного плану.

Теґи: Microsoft
Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: