Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одразу три дистрибутиви Linux стануть доступні в онлайн-магазині Windows

Odrazu try dystrybutyvy Linux stanuť dostupni v onlajn-magazyni Windows

Microsoft вдалася до небаченого кроку: магазин додатків Windows Store пропонуватиме декілкьа дистрибутивів ОС сімейства Linux для встановлення на комп’ютерах із Windows в якості паралельної системи
Microsoft vdalasja do nebačenogo kroku: magazyn dodatkiv Windows Store proponuvatyme dekilka dystrybutyviv OS simejstva Linux dlja vstanovlennja na komp’juterah iz Windows v jakosti paraleľnoї systemy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Microsoft Windows 10 версії Build 2017 буде містити три найбільш популярних дистрибутиви Linux. Які саме альтернативні ОС запропонують власникам ПК та ноутбуків. Ubuntu, SUSE Linux та Fedora можна буде встановити напряму із Windows Store. Це дозволить запускати та розробляти додатки під Linux на будь-яких ноутбуках із Windows 10. Встановлені Linux-системи будуть запускатися у віртуалізованому середовищі паралельно із Windows. Вони одночасно використовуватимуть  ті ж можливості командного рядка, що й основна система. Навіщо це розробникам дистрибутивів. Поява трьох згаданих вище ОС у Windows Store також означає, що вони будуть доступні для встановлення та використання у Windows 10S, яку було представлено нещодавно. Це дасть Microsoft додаткові переваги для застосування у кадровій підготовці інженерів та науковців, які широко застосовують у своєму навчанні та роботі системи на базі відкритого коду. Чи будуть альтернативні ОС інших розробників. Наразі таких даних немає, але вже було представлене альтернативне розробницьке середовище для тих, хто створює додатки для мобільної операційної системи iOS — раніше безпосередня розробка та тестування потребували ноутбуків та пристроїв від Apple.

Microsoft Windows 10 версії Build 2017 буде містити три найбільш популярних дистрибутиви Linux.

Які саме альтернативні ОС запропонують власникам ПК та ноутбуків

Ubuntu, SUSE Linux та Fedora можна буде встановити напряму із Windows Store. Це дозволить запускати та розробляти додатки під Linux на будь-яких ноутбуках із Windows 10. Встановлені Linux-системи будуть запускатися у віртуалізованому середовищі паралельно із Windows. Вони одночасно використовуватимуть  ті ж можливості командного рядка, що й основна система.

Навіщо це розробникам дистрибутивів

Поява трьох згаданих вище ОС у Windows Store також означає, що вони будуть доступні для встановлення та використання у Windows 10S, яку було представлено нещодавно. Це дасть Microsoft додаткові переваги для застосування у кадровій підготовці інженерів та науковців, які широко застосовують у своєму навчанні та роботі системи на базі відкритого коду.

Чи будуть альтернативні ОС інших розробників

Наразі таких даних немає, але вже було представлене альтернативне розробницьке середовище для тих, хто створює додатки для мобільної операційної системи iOS — раніше безпосередня розробка та тестування потребували ноутбуків та пристроїв від Apple.

Джерело: The Verge

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: