Microsoft представила новий дизайн своєї ОС та нове середовище для розробки додатків

Microsoft predstavyla novyj dyzajn svojeї OS ta nove seredovyšče dlja rozrobky dodatkiv

Одразу 2 оновлення для користувачів Windows: новий інтерфейс із елементами Material Design та нове середовище для розробки додатків під iOS без необхідності заводити собі Mac

Odrazu 2 onovlennja dlja korystuvačiv Windows: novyj interfejs iz elementamy Material Design ta nove seredovyšče dlja rozrobky dodatkiv pid iOS bez neobhidnosti zavodyty sobi Mac

Ви читаєте: Microsoft представила новий дизайн своєї ОС та нове середовище для розробки додатків
Наступний пост:

Microsoft представила новий формат інтерфейсу та новий дизайн — так званий Project Neon. По суті це — новий вигляд для ОС Windows 10 — у кінцевому варіанті для споживача він називається The Microsoft Fluent Design System.

Що нового у вигляді ОС

Якщо ви очікували на кардинаьне оновлення «зовнішності» операційної системи, вас напевно спіткає розчарування. Суть лише у косметичних покращеннях та всіляких красивих прозорих ефектах. Втім, не можна назвати цей новий вигляд нудним чи банальним — у самій корпорації називають цей інтерфейс логічним продовженням та еволюцією інтерфейсу Metro:

Що зміниться для розробників

Компанія продемонструвала потужність фреймворку .NET — відтепер за його допомогою можна на єдиній розробницькій базі «писати» код для iOS, Android та Windows, а також представлено універсальну мову розмітки XAML Standard 1.0 для роботи із інтерфейсними елементами для Windows, iOS та Android.

На додачу Microsoft анонсувала пряму розробки із ноутбуку чи комп’ютера під Windows за допомогою нового інструменту, що називається Xamarin Live Player. Це — iOS-додаток, який можна поєднати із Visual Studio для деплоїнгу коду під будь-який пристрій на iOS і при цьому редагувати код «на льоту» за допомогою Visual Studio.

Джерело: The Verge

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: