fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft представила новий дизайн Windows та середовище для розробки додатків

Microsoft predstavyla novyj dyzajn Windows ta seredovyšče dlja rozrobky dodatkiv
Одразу 2 оновлення для користувачів Windows: новий інтерфейс із елементами Material Design та нове середовище для розробки додатків під iOS без необхідності заводити собі Mac
Odrazu 2 onovlennja dlja korystuvačiv Windows: novyj interfejs iz elementamy Material Design ta nove seredovyšče dlja rozrobky dodatkiv pid iOS bez neobhidnosti zavodyty sobi Mac
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо ви активно розробляєте програми та сервіси для операційної системи корпорації Microsoft, для вас є низка цікавих новин. Microsoft представила новий формат інтерфейсу та новий дизайн — так званий Project Neon. По суті це — новий вигляд для ОС Windows 10. У кінцевому варіанті для споживача він називається The Microsoft Fluent Design System. На часі дізнатися більше про ці зміни. Що нового у вигляді ОС. Якщо ви очікували на кардинальне оновлення зовнішності операційної системи, вас напевно спіткає розчарування. Суть лише у косметичних покращеннях та всіляких красивих прозорих ефектах. Втім, не можна назвати цей новий вигляд нудним чи банальним. У самій корпорації називають цей інтерфейс логічним продовженням та еволюцією інтерфейсу Metro: Що зміниться для розробників. Компанія Microsoft продемонструвала потужність фреймворку .NET. Відтепер за його допомогою можна на єдиній розробницькій базі писати код для iOS, Android та Windows. А також представлено універсальну мову розмітки XAML Standard 1.0 для роботи із інтерфейсними елементами для Windows, iOS та Android. На додачу Microsoft анонсувала пряму розробки із ноутбуку чи комп’ютера під Windows за допомогою нового інструменту, що називається Xamarin Live Player. Це — iOS-додаток, який можна поєднати із Visual Studio для деплоїнгу коду під будь-який пристрій на iOS і при цьому редагувати код на льоту за допомогою Visual Studio.
Реклама 👇 Замовити

Якщо ви активно розробляєте програми та сервіси для операційної системи корпорації Microsoft, для вас є низка цікавих новин. Microsoft представила новий формат інтерфейсу та новий дизайн — так званий Project Neon. По суті це — новий вигляд для ОС Windows 10. У кінцевому варіанті для споживача він називається The Microsoft Fluent Design System. На часі дізнатися більше про ці зміни.

Що нового у вигляді ОС

Якщо ви очікували на кардинальне оновлення «зовнішності» операційної системи, вас напевно спіткає розчарування. Суть лише у косметичних покращеннях та всіляких красивих прозорих ефектах. Втім, не можна назвати цей новий вигляд нудним чи банальним. У самій корпорації називають цей інтерфейс логічним продовженням та еволюцією інтерфейсу Metro:

Що зміниться для розробників

Компанія Microsoft продемонструвала потужність фреймворку .NET. Відтепер за його допомогою можна на єдиній розробницькій базі «писати» код для iOS, Android та Windows. А також представлено універсальну мову розмітки XAML Standard 1.0 для роботи із інтерфейсними елементами для Windows, iOS та Android.

Microsoft представила новий дизайн Windows та середовище для розробки додатків 1

На додачу Microsoft анонсувала пряму розробки із ноутбуку чи комп’ютера під Windows за допомогою нового інструменту, що називається Xamarin Live Player. Це — iOS-додаток, який можна поєднати із Visual Studio для деплоїнгу коду під будь-який пристрій на iOS і при цьому редагувати код «на льоту» за допомогою Visual Studio.

Теґи: Microsoft
Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: