Одразу три дистрибутиви Linux стануть доступні в онлайн-магазині Microsoft

Čytaty latynkoju
Одразу три дистрибутиви Linux стануть доступні в онлайн-магазині Microsoft

Прихильники безкоштовних відкритих операційний систем можуть святкувати невеличку перемогу. ОС Microsoft Windows 10 версії Build 2017 буде містити три найбільш популярних дистрибутиви Linux, повідомляють англомовні ЗМІ. На часі дізнатися, як можна буде встановити Linux просто із офіційного магазину Microsoft.

Які саме альтернативні ОС запропонують власникам ПК та ноутбуків

Ubuntu, SUSE Linux та Fedora можна буде встановити напряму із Windows Store. Це дозволить запускати та розробляти додатки під Linux на будь-яких ноутбуках із Windows 10. Встановлені Linux-системи будуть запускатися у віртуалізованому середовищі паралельно із Windows. Вони одночасно використовуватимуть  ті ж можливості командного рядка, що й основна система.

Навіщо це розробникам дистрибутивів

Поява трьох згаданих вище операційних систем у магазині програм Windows Store також означає, що вони будуть доступні для встановлення та використання у Windows 10S, яку було представлено нещодавно. Це дасть корпорації Microsoft додаткові переваги для застосування у кадровій підготовці інженерів та науковців, які широко застосовують у своєму навчанні та роботі системи на базі відкритого коду.

Чи будуть альтернативні ОС інших розробників

Наразі таких даних немає, але вже було представлене альтернативне розробницьке середовищеMicrosoft представила новий дизайн Windows та середовище для розробки додатків для тих, хто створює додатки для мобільної операційної системи iOS — раніше безпосередня розробка та тестування потребували ноутбуків та пристроїв від Apple. Просування відкритих технологій більшість сучасних корпорацій включили до свого стратегічного плану.