Реклама

🏙️ Cities Skylines II вийде восени 2023 — дивіться перший геймплейний трейлер

Čytaty latynkoju
🏙️ Cities Skylines II вийде восени 2023 — дивіться перший геймплейний трейлер
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🏙️ Cities Skylines II вийде восени 2023 — дивіться перший геймплейний трейлер
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

В рамках презентації Xbox Games Showcase 2023 показали другий трейлер Cities Skylines II — сиквела надпопулярного містобудівного симулятора. Гру анонсували ще в березні кінематографічним відео.

На цей раз нам показали ігролад та оголосили дату релізу — 24 жовтня 2023 року. Гра вийде на ПК, а також консолях Xbox Series X|S та PlayStation 5.

Нова частина Cities: Skylines матиме ще більше інструментів та нових механік, а також розширені можливості для творців модифікацій, які стали основною причиною успіху оригінальної гри.

Раніше ми збирали подробиці про Cities Skylines II від розробників.

Зокрема, за їхніми словами, Cities: Skylines II також уже на старті матиме повністю реалізовану транспортну систему — у першій частині транспорт розвивали за допомогою платних і безкоштовних доповнень.

Також розробники обіцяють покращити графіку, щоправда, наразі нам її поки не показують. Більше деталей про нову гру обіцяють розповісти впродовж найближчих місяців, а можливо й днів — 10 березня виконується вісім років з дати релізу першої Cities: Skylines, тож у студії Colossal Order можуть використати цей привід, аби розповісти подробиці продовження.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...