Реклама

👂 Чутки: Dragon Age 4 вийде у 2023 році без планів на ремастер трилогії

Čytaty latynkoju
👂 Чутки: Dragon Age 4 вийде у 2023 році без планів на ремастер трилогії
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 👂 Чутки: Dragon Age 4 вийде у 2023 році без планів на ремастер трилогії
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Dragon Age 4 вийде не раніше ніж через 18 місяців, до того ж в EA не планують випуск оновленої версії трилогії. Про це повідомив репортер видання Venture Beat Джефф Грабб у своєму подкасті GrubbSnax.

Більше новин про ігри шукайте у нашому телеграм-каналі Na chasi / Games.

Грабб запевнив, що гра «в дуже гарному стані». Розпочав він свою розповідь про Dragon Age 4 з такого твердження, аби пом’якшити страхи, пов’язані з розробкою гри, особливо після повідомлень за останні кілька років про те, що вона постраждала від перезапуску.

dragon age

Також Грабб розповів коли ж очікувати нам на вихід запуску Dragon Age 4:

З нинішнього дня залишилося щонайменше 18 місяців

Зокрема він відзначив, що, хоча ми абсолютно не повинні очікувати, що Dragon Age 4 запуститься в 2022 році, гра також навряд вийде в першій половині 2023 року. Найбільш вірогідним вікном для запуску сиквелу від BioWare є друга половина наступного року.

 

Однак навіть такий прогноз Грабб називає «досить агресивним». Однак, як він відзначає, що 18 місяців насправді не такий уже великий строк, і перш ніж ми це усвідомимо, Dragon Age 4 «звалиться» на нас.

Також Грабб зазначив, що EA не готує ремастер трилогії Dragon Age. Він стверджує, що, попри вихід Mass Effect Legendary Edition минулого року, BioWare не планує оновлювати оригінальну трилогію Dragon Age. Він відзначає, що ці три гри не так пов’язані між собою, як у трилогії Mass Effect, де кожна гра свідомо веде до наступної частини.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...