Реклама

🧐 CD Projekt RED поділилась планами на наступний рік: нова гра по «Відьмаку» та виправлення Cyberpunk 2077

Čytaty latynkoju
wallpapercave.com
🧐 CD Projekt RED поділилась планами на наступний рік: нова гра по «Відьмаку» та виправлення Cyberpunk 2077
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🧐 CD Projekt RED поділилась планами на наступний рік: нова гра по «Відьмаку» та виправлення Cyberpunk 2077
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Нещодавно генеральний директор CD Projekt RED Адам Кічинський дав інтерв’ю польскому виданню Rzeczpospolita, у якому він поділився планами студії на наступний рік.

Більше новин про ігри шукайте у нашому телеграм-каналі Na chasi / Games. 

Відтак, за його словами, CD Projekt RED зосереджена на розробці вже існуючих франшиз — «Відьмака» та Cyberpunk 2077. Нових проєктів наразі студія немає. Очікується, що у 2022 році  розпочнеться робота над новою ААА-грою, яка, скоріш за все, буде новою частиною «Відьмака». розмов про продовження Cyberpunk поки немає — студія й надалі буде виправляти баги та всіляко підтримувати проєкт. Максимум на що можна очікувати, це доповнення до Cyberpunk 2077.

Читайте також: ☘️ Тест: Яка професія у Carlsberg Ukraine тобі підходить?

Також генеральний директор зазначив, що рішення відкласти реліз версій гри «Відьмак» для нового покоління консолей було виправданим — вони з’являться не раніше, ніж у другому кварталі 2022 року. За його словами, розробка гри завершилася сім років тому, і технології в ігровій індустрії з того часу постійно розвивалися, тому оновлення гри для PlayStation 5 та Xbox Series займе більше часу, ніж очікували у студії.

Адам Кічинський також повідомив, що наразі у CD Projekt RED працює більш ніж 1 200 людей, з яких 660 розробники. Менш ніж третина з програмістів працюють над портом на консолі, решта ж зайнята «Гвінтом», який є особливо успішним для студії. Директор студії зазначив, що CD Projekt RED розглядає можливості розширення і не виключає приєднання інших студій до їхніх проєктів. Однак сама студія й надалі залишатиметься незалежною і не буде продаватись.

Конкурс Na chasi з Enjoy the Wood

Напишіть пост на задану тему та отримайте шанс виграти бестселер Enjoy the Wood ™ — дерев’яну багатошарову мапу світу у розмірі L.

  • Подробиці конкурсу читайте за посиланням.
  • Роботи приймаються до 21 грудня. Успіхів!

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...