Реклама

😱 Грати та працювати без обмежень. Розповідаємо про потужні процесори AMD Ryzen™

Čytaty latynkoju
😱 Грати та працювати без обмежень. Розповідаємо про потужні процесори AMD Ryzen™
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 😱 Грати та працювати без обмежень. Розповідаємо про потужні процесори AMD Ryzen™
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Кожен геймер як високого рівня, так і початківець потребує комфорту під час свого улюбленого заняття або навіть і справи життя, яка приносить заробіток. В той час як стаціонарні геймерські ПК подекуди залишаються коштовним задоволенням, ультратонкі ноутбуки впевнено завойовують світ і поціновувачів геймінгу, зокрема.

Сьогодні ж, з потужними мобільними процесорами, як-от AMD Ryzen™ 5000 Серії, можна зовсім не перейматися про багатозадачність: працювати, розважатися, грати, запускаючи ресурсомісткі програми.

У матеріалі зібрали для вас декілька фактів про мобільні процесори
AMD Ryzen™ 5000 серії, їхні переваги та потужності, які стануть в нагоді не лише запеклим геймерам, а й всім, хто має безліч щоденних задач.

Найбільша кількість ядер та максимальна продуктивність серед мобільних процесорів

Так, це цілковита правда. Йдеться тут про процесор з найкращою продуктивністю у багатопотоковому режимі, і це застосовується до всіх чотирьох класів процесорів
AMD Ryzen™ 5000 серії. Тестували процесори в інженерній лабораторії AMD з використанням тестової програми Cinebench R20 nT.

Мобільні процесори:

Виняткова ігрова потужність

Висока частота кадрів, швидкість відгуку AMD Ryzen™ 5000 серії як під час повсякденної роботи, так і під час активного ігрового процесу забезпечують максимально можливу продуктивність девайсу.

А завдяки достатньо високій ефективності мобільних процесорів, геймерам більше можна цілком зосередитися на грі та не перейматися про час роботи ноутбука від батареї.

Єдиний 8-ядерний процесор для ультратонких ігрових ноутбуків

Випередивши інших гравців ринку, компанія AMD запропонувала новий рівень потужності – 8 високопродуктивних ядер та 16 потоків при частоті від 3,3 ГГц до 4,6 ГГц для ультратонких ігрових ноутбуків нового покоління.

А з появою новітніх геймерських лептопів, як наприклад, ACER Nitro 5 AN515-45 на базі мобільного процесора Ryzen™ 9 5900HX приріст швидкості в іграх сягає аж до 70%.

Що ж, процесори AMD Ryzen™ 5000 серії буквально створені для шалених перемог та нових кіберспортивних досягнень. Цієї осені AMD спільно з Acer навіть стали генеральними спонсорами всеукраїнського аматорського кібертурніру MOYO Cyber Cup, який відбудеться вже 13-14 листопада в онлайн-форматі.

Спробувати свої сили та позмагатися за неймовірні призи, серед яких навіть монітор ACER Predator, може кожен поціновувач Dota 2 з будь-якого куточку України. Головне лише залишити заявку та пройти реєстрацію. Адже участь можуть взяти як і сформовані команди, так і неповні склади або ж навіть соло-гравці.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...