Kompanija H&M vidkryje drugyj magazyn v Ukraїni

Читати кирилицею
Kompanija H&M vidkryje drugyj magazyn v Ukraїni

Peršyj magazyn v Ukraїni H&M vidkryvH&M vidkryvaje peršyj magazyn v Ukraїni v serpni ćogo roku v kyїvśkomu TRC Lavina Mall. V magazyni ploščeju 2,9 tys kv. m predstavleni kolekciї modnogo odjagu, a takož tovary dlja domu H&M Home.

Ščo vidomo pro novyj magazyn

Novyj magazyn brendu H&M ploščeju blyźko 2,5 tys kv. m roztašujeťsja na drugomu poversi TRC SkyMall. Tut predstavljať liniї žinočogo, čolovičogo, pidlitkovogo ta dytjačogo odjagu ta aksesuariv. Asortyment magazynu takož dopovnjať H&M + i Sport dlja žinok.

Gostej vidkryttja čekaje svjatkova rozvažaľna programa. Perša ljudyna v čerzi otrymaje podarunkovyj sertyfikat na 3 tys grn, druga – na 2 tys grn, tretja – na 1 tys grn, nastupni 997 vidviduvačiv – na 200 grn. Rejestracija v čergu počneťsja 18 žovtnja z momentu vidkryttja TRC SkyMall.

Ščo varto znaty pro kompaniju

H&M Hennes & Mauritz AB bula zasnovana v Šveciї v 1947 roci. Krim H&M v grupu kompaniї vhodjať taki brendy jak COS, Monki, Weekday, Cheap Monday, Other Stories i H&M Home, a takož ARKET. Grupa kompanij H&M maje 47 onlajn-platform i ponad 4700 magazyniv na 69 mižnarodnyh rynkah. Kiľkisť spivrobitnykiv skladaje biľše 171 tys osib.

Pislja vidkryttja peršoї točky prodažu v serpni ćogo roku, my povidomljalyStalo vidomo, skiľky vidviduvačiv pobuvalo u kyїvśkomu H&M pro te, skiľky vidviduvačiv pobuvalo u kyїvśkomu H&M.