fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки відвідувачів побувало у київському H&M

Stalo vidomo, skiľky vidviduvačiv pobuvalo u kyїvśkomu H&M
Керуючий директор шведського бренду H&M Фредрік Олссон у розмові із журналістами видання RAU.ua проінформував про перші результати після відкриття магазину компанії в Україні
Kerujučyj dyrektor švedśkogo brendu H&M Fredrik Olsson u rozmovi iz žurnalistamy vydannja RAU.ua proinformuvav pro perši rezuľtaty pislja vidkryttja magazynu kompaniї v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Магазин H&M відкрився у київському Lavina Mall. За словами топ-менеджера бренду, кількість відвідувачів перевищила очікування компанії. За даними Олссона, за перші 2 доби з початку роботи магазин у Києві відвідало понад 20 тис покупців. Що варто знати про вихід H&M на український ринок. У першому магазині шведського бренду в Україні представлено чоловічу, жіночу, дитячу, підліткову колекції одягу та відділ товарів для побуту і житла H&M Home. Відкриття магазину в компанії повязують зі сталими позитивними тенденціями на українському ринку та зростанням прошарку середнього класу. Стосовно конкурентів, компанія вважає, що головним викликом є необхідність перевершувати самих себе, а вже потім зважати на присутність інших брендів, що конкурують за увагу покупця. Як заявив топ-менеджер H&M у розмові із журналістами, поки що вся увага зосереджена на розвитку першого магазину. Згодом у жовтні 2018 року буде відкрито другу торгову точку. Нею стане магазин у київському SkyMall. Окрім Києва, бренд також розглядає інші міста. Конкретних планів поки немає, однак у компанії вивчають як стріт-ритейл, так і локації у великих ТРЦ. Про історію виходу цього бренду на український ринок та самої компанії редакція Na chasi розповідала в окремому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Магазин H&M відкрився у київському Lavina Mall. За словами топ-менеджера бренду, кількість відвідувачів перевищила очікування компанії. За даними Олссона, за перші 2 доби з початку роботи магазин у Києві відвідало понад 20 тис покупців.

Що варто знати про вихід H&M на український ринок

У першому магазині шведського бренду в Україні представлено чоловічу, жіночу, дитячу, підліткову колекції одягу та відділ товарів для побуту і житла H&M Home. Відкриття магазину в компанії пов’язують зі сталими позитивними тенденціями на українському ринку та зростанням прошарку середнього класу. Стосовно конкурентів, компанія вважає, що головним викликом є необхідність перевершувати самих себе, а вже потім зважати на присутність інших брендів, що конкурують за увагу покупця.

Як заявив топ-менеджер H&M у розмові із журналістами, поки що вся увага зосереджена на розвитку першого магазину. Згодом у жовтні 2018 року буде відкрито другу торгову точку. Нею стане магазин у київському SkyMall. Окрім Києва, бренд також розглядає інші міста. Конкретних планів поки немає, однак у компанії вивчають як стріт-ритейл, так і локації у великих ТРЦ.

Про історію виходу цього бренду на український ринок та самої компанії редакція Na chasi розповідала в окремому матеріаліСтало відомо, скільки відвідувачів побувало у київському H&M 1H&M в Україні: від історії бренду до призначення PR-директорки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: