fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

H&M відкриває перший магазин в Україні

H&M vidkryvaje peršyj magazyn v Ukraїni
Шведський H&M – один з найбільших в світі модних ритейлерів – в серпні відкриє двері свого магазину в київському ТРЦ Lavina Mall. Крамниця запропонує колекції модного одягу, а також товари для дому H&M Home
Švedśkyj H&M – odyn z najbiľšyh v sviti modnyh rytejleriv – v serpni vidkryje dveri svogo magazynu v kyїvśkomu TRC Lavina Mall. Kramnycja zaproponuje kolekciї modnogo odjagu, a takož tovary dlja domu H&M Home
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перший в Україні магазин компанії займатиме площу 2900 квадратних метрів і запропонує колекції модного одягу. На полицях будуть також товари для дому H&M Home. Що відомо про нову торговельну мережу  . Шведський H&M – одна з найбільш очікуваних торгових мереж в Україні. Про свої плани розвивати бізнес в країні вона повідомила ще в минулому році, проте досі не надавала офіційної інформації про місце та строки відкриття. H&M Hennes & Mauritz AB була заснована в Швеції в 1947 році. Крім H&M в групу компанії входять такі бренди COS, Monki, Weekday, Cheap Monday, Other Stories і H&M Home, а також ARKET. Група компаній H&M має 47 онлайн-платформ і більш ніж 4 700 магазинів на 69 міжнародних ринках, включаючи франчайзингові. Кількість співробітників складає більше 171 000 осіб. Це велика честь для нас – привезти стиль і свідомий шопінг в Київ, і надихати шанувальників моди на самовираження. Також ми пишаємося новими співробітниками: нам вдалося зібрати ідеальну команду для українського ринку. Домінік Фантачіно. генеральний директор H&M в Україні. Нагадаємо: польський взуттєвий бренд ССС відкрив у Києві перший магазин. Новий торговий простір CCC став дев’ятим для України. Крім двох столичних, ще два об’єкти мережі можна знайти у Львові, а також по одному в Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях і Тернополі. Особливістю нового магазину CCC стала його концепція, спрямована на більшу та виразнішу діджиталізацію об’єкту. При вході покупець відразу бачить великі LED-екрани з мінливими зображеннями, мета яких – повністю замінити друковану продукцію в торговій точці і сприяти переміщенню комунікації з клієнтом в онлайн-простір. Всього в залі розташовано 6 LED-екранів, а також по одному на вітрині і за касою.  
Реклама 👇 Замовити

Перший в Україні магазин компанії займатиме площу 2900 квадратних метрів і запропонує колекції модного одягу. На полицях будуть також товари для дому H&M Home.

Що відомо про нову торговельну мережу  

Шведський H&M – одна з найбільш очікуваних торгових мереж в Україні. Про свої плани розвивати бізнес в країні вона повідомила ще в минулому році, проте досі не надавала офіційної інформації про місце та строки відкриття.

H&M Hennes & Mauritz AB була заснована в Швеції в 1947 році. Крім H&M в групу компанії входять такі бренди COS, Monki, Weekday, Cheap Monday, Other Stories і H&M Home, а також ARKET. Група компаній H&M має 47 онлайн-платформ і більш ніж 4 700 магазинів на 69 міжнародних ринках, включаючи франчайзингові. Кількість співробітників складає більше 171 000 осіб.

Це велика честь для нас – привезти стиль і свідомий шопінг в Київ, і надихати шанувальників моди на самовираження. Також ми пишаємося новими співробітниками: нам вдалося зібрати ідеальну команду для українського ринку

Домінік Фантачіно, генеральний директор H&M в Україні

Нагадаємо: польський взуттєвий бренд ССС відкривH&M відкриває перший магазин в Україні 1Польський взуттєвий бренд відкрив у Києві перший магазин у Києві перший магазин. Новий торговий простір CCC став дев’ятим для України. Крім двох столичних, ще два об’єкти мережі можна знайти у Львові, а також по одному в Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях і Тернополі. Особливістю нового магазину CCC стала його концепція, спрямована на більшу та виразнішу діджиталізацію об’єкту. При вході покупець відразу бачить великі LED-екрани з мінливими зображеннями, мета яких – повністю замінити друковану продукцію в торговій точці і сприяти переміщенню комунікації з клієнтом в онлайн-простір. Всього в залі розташовано 6 LED-екранів, а також по одному на вітрині і за касою.

 

Джерело: Rau.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: