Реклама

🚀 EPAM Master's Program відкриває нову програму для бізнес-аналітиків

Čytaty latynkoju
🚀 EPAM Master's Program відкриває нову програму для бізнес-аналітиків
 1. Головна
 2. Спецпроєкти
 3. 🚀 EPAM Master's Program відкриває нову програму для бізнес-аналітиків
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0

Освітня програма EPAM Master’s Program запускає нову спеціалізацію — Business Analysis and Business Intelligence. Програма розроблена для тих, хто хоче розпочати свою кар’єру в ІТ без необхідності опановувати основи програмування.

Навчальний процес стартує 15 червня, триватиме дев’ять місяців і передбачає змішаний формат з трьох модулів.

 • Business Analysis: підготовка — від новачка до спеціаліста просунутого рівня —  включає опрацювання тем з оцінки потреб, планування бізнес-аналізу, спілкування із зацікавленими сторонами та визначення вимог.
 • Business Intelligence: учасники опанують основні концепції роботи з даними, як відповідати на запити реального бізнесу, приймати рішення на основі даних, а також дізнаються про основні інструменти Data Analyst.
 • Project-based Training: це практична частина тривалістю 12 тижнів, під час яких учасники будуть застосовувати вивчений матеріал на реальних проєктах EPAM. Після успішного проходження цього модуля набутий досвід вони зможуть використати для свого СV як приклад практичної роботи.

Для кого програма?

За прогнозами експертів, наступні 10 років ринок праці для бізнес-аналітиків збільшиться на 14%. У відповідь на цей запит в EPAM розробили програму, яка готує саме таких спеціалістів. Вона створена у співпраці із провідними експертами EPAM з напрямів Data Analysis, Business Intelligence та Product Management.

Програма стане в нагоді тим, хто через війну вимушений змінити фах та пов’язує своє майбутнє з ІТ-сферою. Комплексний підхід дозволить новачкам отримати глибоке розуміння того, як аналізувати та інтерпретувати дані, приймати обґрунтовані рішення та ефективно вести комунікацію із замовником. Крім професійного навчання, передбачено блок занять з опанування soft skills.

Переваги програми

 • мінімальні вступні вимоги – потрібна лише англійська рівня В2, оскільки серед тренерів є міжнародні експерти;
 • участь в реальних проєктах EPAM;
 • план навчання від досвідчених методологів;
 • регулярні Q&A сесії;
 • тренінги з розвитку м’яких навичок — лідерство, мистецтво переговорів, тайм-менеджмент тощо;
 • коучинг-сесії на тему побудови кар’єри.

Передбачається, що учасники витрачатимуть на навчання близько 10 годин в тиждень для ефективного засвоєння матеріалу. Рівномірне навантаження програми включає самостійне опрацювання матеріалів та індивідуальні заняття з експертами. Після завершення навчання учасники отримують відповідний сертифікат від EPAM.

Як зареєструватися?

Програма коштує 3 000 євро з можливістю оплачувати навчання помодульно. Також надається знижка в обсязі 10% при оплаті повної вартості курсу.

Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна за посиланням.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...