Реклама

💰 Чим замінити Patreon

Добірка українських сервісів, аналогів Patreon для збору донатів
Čytaty latynkoju
💰 Чим замінити Patreon
  1. Головна
  2. Техно
  3. 💰 Чим замінити Patreon
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Добірка українських сервісів, аналогів Patreon для збору донатів

❌ Patreon періодично видаляє сторінки для збору донатів українських блогерів та благодійних фондів. Ще на початку війни заблокували «Повернись живим» і продовжує блокувати українських волонтерів і блогерів без надання будь-яких доказів в закупівлі «військового спорядження» чи «підтримку насильства», але так звані «воєнкори» продовжують збирати там гроші

☕️ Не кавою єдиною, насправді можна замінити

Кілька українських сервісів, за допомогою яких можна збирати донати:

Donatello

🍩 Donatello — це українська платформа донатів, яка працює за принципом маркетплейсу. Користувачі платформи — автори контенту та їхні підписники. Оплата донатів здійснюється за допомогою сервісів LiqPay, Fondy, з використанням платіжних систем Visa, MasterCard. Оплата за послуги Сервісу становить від 2% до 5% від отриманих донатів.

Авторський контент (медіаконтент) — це будь-яка авторська текстова або аудіовізуальна інформація, поширена за допомогою онлайн-сервісів та платформ (наприклад: YouTube, Twitch, Facebook, Instagram, TikTok та інші).

Автори — це блогери, ведучі онлайн-трансляцій (стрімери), музиканти, письменники, перекладачі, дизайнери, художники та інші. Підписники авторів підтримують їхню творчість за допомогою донатів.

Автори мають можливість створити власні донат-сторінки на нашій платформі. Посилання на свою донат-сторінку автори публікують на інших онлайн-сервісах і у соцмережах.

Підписники — це споживачі авторського контенту, які мають можливість надіслати донат авторові.

Донат — це добровільна пожертва підписника авторові контенту або оплата авторові за споживання контенту (залежно від виду діяльності автора). Сума коштів, яка надсилається у вигляді донату, добровільно і на власний розсуд визначається підписником (користувачем).

Автори контенту самостійно визначають свій вид діяльності. Для переважної більшості авторів, які створюють контент у вільний час як хобі, донати — це добровільні пожертви. Для авторів, які професійно і систематично працюють над контентом, донати можуть вважатися оплатою авторові за споживання контенту.

Оплата донатів здійснюється за допомогою сервісів LiqPay, Fondy, з використанням платіжних систем Visa, MasterCard.

Реєструйся в кілька кліків. Створюй сторінку зараз, ділись своїм контентом і отримуй підтримку.

Googzone

🍩 Googzone — соціальна мережа, яка об’єднує відомих людей з їх прихильниками та фанатами. Сервіс дає можливість ділитись ексклюзивним контентом з підписниками, переписуватись і навіть робити відео дзвінки та відео звернення. Goodzone не бере комісію з авторів, експертів, лідерів перші пів року. Більш як 80% всіх грошей, отриманих за платну підписку, перераховується в благодійні фонди

Основна ціль мережі — підтримка автора або організації.

Підписавшись, ви маєте можливість поговорити з автором або отримати персоналізоване відеозвернення.

Складові Goodzone

  • Автори, Експерти, Лідери Думок. Можливість творити. Готові комунікувати. Автоматично популяризують Добрі Справи. Рольова модель.
  • Бренди, Організації. Промотують себе, розігруючи свій продукт, як самостійно, так і в подіях від авторів. Краудфандинг та популяризація Добрих Справ.
  • Підписники. Підтримка автора. Прямий зв’язок з автором. Можливість переглядати унікальний контент. Участь в активних івентах. Автоматично долучаються до Добрих Справ.
  • Добрі Події. Є частиною екосистеми, яка виводить в тренди й популяризує Добрі Справи. Отримують фінансову підтримку.

Goodzone не бере комісію з авторів перші пів року. Зареєструватись можна через Facebook, Google або Apple.

Diaka

🍩 Diaka — сервіс для збору донатів на стрімах чи просто по посиланню. Є підтримка віджетів та сповіщень для стрімінгових сервісів, статистика, зручна форма оплати. Комісія залежить від прибутку, від 6% до 1%

Ви стрімер або власник сайту? – Дозвольте людям фінансово підтримати вас! Реєструйтеся, отримуйте посилання на сторінку подяк, діліться цим посиланням та отримуйте підтримку, котра допоможе вам розвивати вашу ідею.

Які є переваги?

КОМІСІЯ

З «Дякою» вам ставатиме все краще та краще, а комісія буде все меншою і меншою. Детальніше про комісію

СТАТИСТИКА ПОДЯК

Контролюйте свої досягнення, аналізуйте отримані дані та покращуйте свій результат.

Статистика подяк

Графік прибутку

ЗОВНІШНІ ПОДЯКИ

Маєте кілька джерел прибутку? Є можливість переносити пожертви з інших систем до «Дяки», та вести спільну статистику.

ЗРУЧНІ ПЛАТЕЖІ

Сплата в один клік, жодних введень номерів карт, кодів чи переходів на банківські сайти. Розщеплюйте платіж та отримуйте подяку відразу на карту.

ВЛАСНІ МАКЕТИ

Не обмежуйте себе системними макетами. Підведіть свою сторінку подяк та інші віджети під вже існуючий у вас стиль

API ДЛЯ СТАТИСТИКИ

Використовуйте API та виводьте на своєму сайті чи додатку статистику по подяках.

РІЗНІ НАПРЯМКИ

Розсилайте ваші подяки по різних напрямках. При кожній подяці буде надіслано запит на вказану вами адресу.

Для стрімерів Diaka може запропонувати найкращі сповіщення у світі

Створіть свій цікавий макет, на якому буде базуватися ваше сповіщення. Покращуйте атмосферу та інтерактивність стріму отримуючи, при цьому, пожертви. Детальніше

Підключіть свій сайт до Diaka та отримуйте додаткову фінансову підтримку

Можливість створювати свої макети – те що вам потрібно. Зробіть сторінку подяк тотожною вашому сайту та отримуйте інформацію про кожну подяку на своєму сайті. Детальніше

Чутки

🤫 Також є інформація, що йде робота над аналогом Патреона в Монобанку.

8 квітня 2023 в коментарях Телеграм каналу ОГо!

Багато блогерів переходить на аналогічні сервіси, такі як Buy Me a Coffee або Contribee. Але існують і українські сервіси для збору донатів, то ж вибір за кожним.

Якщо вам цікаві застосунки та сервіси — заходьте на наш Телеграм-канал Корисності для Ґаджетів — корисності кожного дня.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...